Всі скаргиТранспортСкарга на якість автомобільної дороги “Ярмолинці – Сатанів”, що в Хмельницькій області

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Андрій, він скаржиться на якість доріг у Хмельницькій області.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня!  Сьогодні трапилася дуже неприємна для мене ситуація, коли їхав власним авто, марки Subaru автодорогою Р-50 (автомобільна дорога регіонального значення “Ярмолинці
— Сатанів “, Хмельницька обл).
Ситуація наступного характеру: при виїзді із селища Ярмолинці (Хмельницька область), де з правого боку від дороги розташовані гаражні масиви разом із “Авто Баня”, мені “пощастило” втрапити автомобілем в яму! (Фото ями додаю до скарги).
Не розумію, як так сталося, що наш “дорогий” “УКРАВТОДОР” чи “МіськаВлада” і досі не провели ремонті роботи на даній ділянці дороги, яка є, на хвилинку, аварійно небезпечною!!!

Через дорожній форс-мажор довелося замінити колесо. Наразі автомобіль знаходиться в “АвтоСервісі”. З*явилися сторонні шуми при русі автомобіля, і також дякуючи “ідеальній” дорозі “Ярмолинці – Сатанів”,” – написав  наш читач Андрій.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!