Всі скаргиФінансиСкарга на “ВабБанк”, який луснув, і забрав собі свої гроші

“Люди, як повернути свої гроші з ВАБ банку?” ставить запитання до читачів “Електронної книги скарг України” наша читачка із Рівненської обалсті.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 

“У мене 2 маленьких діток – жити вже нема на що з нинішніми цінами – на депозит поклали гроші від продажу гаража, і що збирали по крупинкам аби після народженя дитинки мати можливітсь її забезпечити – сума не велика, але в долларах, а тепер забрати не можу.

«ВАБ банк» банкрот, в списках приватбанку до цього не попала – поглянути і дізнатися про долю вкладу немає можливості. Я із західної України, м.Дубно Рівненська обл.

Не їхати ж з дітьми до Києва: молодшому лише рік недавно був, а старший в 1 клас пішов..

А по іншому ніяк не можна виписки отримати, відділення поблизу закриті.

Витрати шокують, недавно старший захворів на запалення легень, так лікування на 1780грн потягнуо і то без госпіталізації! Я відмовилась, бо грошей більш не було,вколола сама уколи, чеки всі з аптек є – це я до того веду, що трати на медикаментитакі великі, а зарплата чоловіка 3000грн. +комунальні до 700-800 тянуть з опаленням – то скажіть, за що жити?

Як нагодувати діток – памперси за що купити? Як одягнутись самій? До чого вже людей довели!

Відверто – зараз сидимо на одних макаронах, картоплі та інколи молоко купую та дешевого Малиша – фрукти за розкіш – м’ясо тим більше.

Я маю проблеми із зором, змушена носити контактні лінзи, на окуляри протипоказ, тому хоч плач за тиждень закінчується термін користування, а купити нові не маю за що. Не кажучи про ліки для очей, які я не купую з Нового року по причині відсутності грошей.

Фонд нібито почав повертати гроші, але чому я повинна забирати в гривнах по фонду за курсом 15.01? Коли тепер долар майже 26грн щоб купити .

В мене, виходить, половину МОЇХ грошей забирають! КРАДУТЬ!!

Але на якій підставі?Чому так обкрадають простих людей?Де шукати справедливості?ЧОМУ ПРЕЗИДЕНТ НІЧОГО НЕ РОБИТЬ?

[pull_quote_right]Вклала в долларах – віддайте мені мої доллари![/pull_quote_right]

Я ж не прошу допомоги від держави, хоча по ходу скоро вимушена буду, бо не жити за що, а вижити вже неможливо стає, а прошу лише повернути мені моє!Куди звертатися?Що робити???? Підкажіть хто може! Чи є сенс писати листа до нац банку чи до адміністрації президента? Чи куди звернутись? Може в суд? Підкажіть зразок звернення, якщо хто знає! . За всі відповіді наперед ДЯКУЮ!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!