Всі скаргиДержавні органиСкарга на суддю Хмельницької області (2)

До “Електронної книги скарг України” написав читач Сергій, котрий переконує, що суддя Кам`янець-Подільського міськрайсуду зловживає владою та користується нею у своїх інтересах.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Скарга по цивільній справі №2208/9438/12 на суддю Кам`янець-Подільського міськрайсуду Бондар О.О., (надалі злочинець) який з порушенням ст. 11-1 ЦПКУ відмовився порушити двічі провадження за позовом Макоцей С., до газети «Ключ» оскільки злочинець зловживає владою, службовим становищем та використовує власне становище тільки з метою власного збагачення.
Я, Макоцей С., звернувся у Кам`янець-Подільський міськрайсуду з позовом проти газети ТОВ «Редакція газети «Кам‘янець- Подільський часопис ключ» в особі її газетярів Шуханова Т., Мельник Р., (надалі порушник) але злочинець 26.12.12року, повернув мою позовну заяву а справа залишилася без розгляду. Після чого я знову звернувся з позовом до порушника і в супереч ст. 11-1 мою справу до порушника знову розглядає злочинець який знаючи про моє ув‘язнення вимагає від мене вчинити на цей час неможливе, а саме сплатити держмито за розгляд моїх позовних заяв не дивлячись на те, що я повідомив злочинця про моє ув‘язнення та наполягав у своїх позовах на вирішенні питання у своїх позовах на вирішенні питання щодо сплати держмита під час вилучення рішення по справах, а у подальшому покласти держмито та інші витрати по справі на відповідача, але злочинець через свою особисту неприязнь до мене відмовив мені у задоволенні моїх клопотань чим порушив ст. 8 закону України «Про судовий збір» якого передбаченому – майнового стану ст. 82 ЦПКУ., ст. 3,4,5,6, 27,10,82 ЦПКУ.
Злочинець зобов‘язує мене надати інформацію у яких саме примірниках ЗМІ, газетах відповідач (порушник) розмістив проти мене та мою родину завідомо неправдиву інформацію, хоча я позовній заяві зазначив щоб злочинець зобов‘язав відповідача (порушника) доставити у засідання усі газети в яких відповідач(порушник) вже звинуватив мене у вбивстві тому, принижує честь та гідність мою та моєї родини, розповсюдив конфіденційну інформацію щодо мене та моєї родини, про що мені у засіданні по к/с №9/4146 газетярка Шуханова Т., повідомила при усіх присутніх у залі та проводила фото та відео зйомку. Але злочинець знову став на бік порушника – відповідача та не враховуючи моє ув‘язнення зобов‘язує мене виконати примхи злочинця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скарга на суддю Хмельницької області

09.09.14 року під час розгляду справи №676/691/14-ц злочинець використовував службове становище під час проведення відео конференції наказав представникам адміністрації ЛВК-30 зробити так щоб я мовчав, відмовився розглядати по суті мною злочинцю відводи, при цьому злочинець був в неадекватному алкогольному чи наркотичному сп’янінні прямо в засіданні проводив фізичну зарядку, махав руками, сміявся та вів себе неадекватно, а після заявленого мною злочинцю відводу злочинець заявив, що справу буде розглядати одноособово взагалі без моєї учас!
ті, чим злочинець порушив ст.. 158,22,23,24,25,27,166 ЦПКУ, ст.. 8,19,32 Конституції України.
На цей час злочинець призначає розгляд справ за моєю участю, але злочинець навмисно не пише мені не надсилає в установі же я ув’язнений вимоги на моє етапування в засідання та не проводить відео конференції за моєю участю, а в своїх неправосудних рішеннях та ухвалах пише, що я будучи ув’язнений не з‘явився в засідання, при цьому злочинець знає що я перебуваю у тюрмі і не маю права самовільно залишити в’язницю без вимоги злочинця на моє етапування в судове засідання, що навмисно робить злочинець та позбавляє мене моїх процесуальних пÑ!
�ав передбачених ст.. 27, 31 ЦПКУ по справі №676/13/15-ц та інших вищевказаних справах.
Скарга на неправосудне рішення судді м Кам‘янець – Подільського міськрайсуду Бондар О.О (надалі злочинець) від 25 березня 2015 року, справа №676/664/14-ц за позовом Макоцея С.Г до МВСУ та прокуратури (надалі оскаржуване рішення)
10.04.2015 року, я отримав оскаржуване рішення злочинеця з яким я погодитись не можу, так як злочинець порушив провадження по справі без винесення ухвали щодо сплати судового збору або звільнення чи відстрочення такого, чим злочинець порушив ст..79,80,82, 84,85,119ч.5 ЦПКУ, ст..8 ЗУпСЗ.
Злочинець провів розгляд справи без попереднього засідання, чим злочинець порушив ст..129,130 ЦПКУ.
Злочинець провів розгляд справи без мене позивача за одне засідання не дивлячись на те, що справа в злочинець в провадження знаходилась понад 2 місяця і весь цей час злочинець просто затягував справу на користь відповідачів, чим злочинець порушив ст.27,31,157 ЦПКУ.
Злочинець проігнорував мої заяви направлення поштою, щодо надання мені можливості ознайомитись з матеріалами справи, чим злочинець порушив ст. 27,31 ЦПКУ.
Злочинець не витребував докази по справі, відеозаписи з ІТТ м. Кам‘янець – Подільський, ICV,довідку медобстеження з СІЗО №29 від 09.07.2013 року, акт СМЕ та інші докази чим злочинець порушив ст.57,58,59,60,64,65,133,137,140 ЦПКУ.
Злочинець не повідомив мене про заміну відповідачів, замінивши їх без моєї заяви
Злочинець не викликав та не допитав свідків по справі, працівників МВСУ та прокурора Чорноморець. останній є свідком мого побиття, та моїх родичів, які також були свідками мого побиття, катування та інших злочинів відповідачів проти мене та моєї родини, чим злочинець порушив ст. 136,165,50,180 ЦПКУ.
Злочинець не взяв до уваги те, що Кам‘янець – Подільський міськрайсуд неодноразово визнавав дії слідчого по кримінальному провадженню, щодо мого побиття такими, що протиречать чинному законодавству та скасовував постанови про закриття кримінального провадження, щодо катування мене беркутівцями, чим злочинець порушив ст. 61 ЦПКУ, оскільки ці факти злочинів визнанні судом і не потребують доказуваності.
Злочинець не дослідив факту, що я написав заяву про моє побиття-катування берківцями власноруч 09.07.2013 року, її в мене прийняв прокурор Чорноморець в ІТТ м. Кам‘янець – Подільський і не зареєстрував взагалі в ЄРДР, а зареєстрував в ЄРДР лише заяву моїх рідних про моє побиття – катування беркутівцями 11.07.2013 року, чим злочинець порушив ст. 214,216,55, 56 КПКУ, але злочинець не долучив як докази вищевказані ухвали суду про скасування неправосудних постанов слідчого про закриття кримінального провадження проти беркутівців та відеозаписи з камер Ñ!
�постережень ІТТ м. Кам‘янець – Подільський, щодо мого побиття – катування та отримання від мене заяви за фактом мого побиття – катування 09.07.2013 року, прокурором – свідком Чорноморець, а не 11.07.2013 року, як стверджує злочинець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поверніть дітям лікарів

Злочинець зазначає, що я не з‘явився в засідання в той час як я направив заяву посадовця з СІЗО №29 про перенесення справи у зв’язку з моїм поганим самопочуттям, хворобою про, що злочинець також повідомив представник СІЗО №29 в режимі відео конференції.
Злочинець провів засідання без участі сторін, а заяви відповідачів та їх заперечення не надав мені на ознайомлення взагалі.
Злочинець не допустив до участі в справі моїх представників за довіреністю за моєю заявою, чим злочинець порушив ст. 38,39,40,42,44,45 ЦПКУ., ст.. 245,246 ЦКУ, ст.. 374 ККУ.
Злочинець не повідомив мене про розгляд справи, чим злочинець порушив ст.74,75 ЦПКУ.
Злочинець взяв до уваги лише свідчення міліціантів та прокурорів відповідачів а не мої, що свідчить про упереджене ставлення злочинець до мене та цієї справи, чим злочинець порушив ст. 5,10,27,31,8,9,6 ЦПКУ.
Злочинець не взяв до уваги те, що свідчення беркутівців суперечать акту СМЄ, щодо наявних в мене тілесних ушкоджень та викрадення в мене міліціантами мого майна 10.07.2013 року, з камери ІТТ м. Кам‘янець – Подільський в той час як я був видалений с камери беркутівцями в нижній білизні волоком, оскільки так беркутівцям наказано було мене принизити через моє віросповідання Ісламу та мою відмову у підписанні у зізнання вбивстві, чим злочинець порушив з відповідачами ст.364.365,375,180,161,185 ККУ.
Злочинець не взяв до уваги усі злочини проти мене та моєї родини з боку відповідачів та не розглянув заявлений злочинець відвід направлений йому письмово до початку засідання у зв’язку з тим, що ще в 2000 роках злочинець був у мене викладачам в унівеститетті КУТЕП і вимагав за здачу заліків з учнів хабарі про, що я повідомив міліцію і з того часу я перебуваю у неприязних стосунках з злочинця, але відвід злочинця не вирішив взагалі, чим злочинець порушив ст. 20,23,24.25 ,166 ЦПКУ.
Cкарга на рішення судді Кам‘янець – Подільського міськрайсуду від 22 квітня 2015 року Бондар О.О., (надалі злочинець) справа №676/9464/14-ц за позовом Макоцей С.Г., до Теплюк О.Є., про стягнення моральної шкоди за збитки завданні забезпеченням позову (надалі оскаржуване рішення).
08.05.2015 року, я отримав оскаржуване рішення злочинця за яким я погодитись не можу так як злочинець не виконав вимоги апеляційної інстанції, а твердження злочинець що я не захотів вийти з камери та прийняти участь у справі не відповідає дійсноті, злочинець без будь-яких підстав звинувачує мене у хуліганстві, ще до винесення вироку по к/с №9/41446 і безпідставно ображає мою дружину та дітей ставлячи під сумнів наші родинні стосунки, злочинець не взяв до уваги що майно на яке накладено арешт належить моїй матері та дружині а не мені так як майно було вилучено за місцем проживання моїй родині в приватному будинку моєї матері а не в моїй приватній квартирі, злочинець не провів попереднього розгляду справи, не забезпечив докази по справі та не витребував докази і позбавив мене можливості особисто надати докази по справі, не надав мені можливості скористатись допомогою моїх представників, виступити в дебатах, надати докази, не викликав свідків та порушив усі мої процесуальні права, чим злочинець порушив ст..27,31,42,11,6, 129,133,137 ЦПКУ., ст..375,364,367 ККУ. Злочинець не розглянув заявлений йому письмовий відвід, перевищив строк розгляду справи, чим злочинець порушив ст..20,157 ЦПКУ., Злочинець не повідомив мене належним чином про час і місце розгляду справи та надіслав мені оскаржуване рішення після закінчення терміну його оскарження, чим злочинець порушив ст..74,75,222 ЦПКУ.
Про злочинну діяльність злочинця проти мене свідчить також ухвала апеляційного суду Хмельницької області від 17 березня 2014 року справа №22ц/792/508/14 про скасування неправосудної ухвали злочинця від 9 січня 2014 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зламаний ліфт у Жовтих Водах

Про злочинні дії злочинця свідчить ухвала апеляційного суду Хмельницької області від 24 квітня 2014 року справа №676/664/14-ц про скасування неправосудної ухвали злочинця від 27 лютого 2014 року.
Також злочинні дії злочинця підтвердженні ухвалою апеляційного суду Хмельницької області від 15.05.2014 року по справі №676/691/14-ц про скасування неправосудної ухвали злочинця від 21 листопада 2013 року.
Про злочинні дії злочинця також свідчать ухвала апеляційного суду Хмельницької області від 24 квітня 2014 року про скасування неправосудної ухвали злочинця від 27 лютого 2014 року справа №676/664/14-ц.
Про злочинні дії злочинця також свідчить ухвала Апеляційного суду Хмельницької області від 09 липня 2014 року справа №22ц/792/971/14 про скасування неправосудної ухвали злочинця від 27 лютого 2014 року по справі №676/1279/14-ц.
Про злочинні дії злочинця також свідчить ухвала Апеляційного суду Хмельницької області від 15 травня 2014 року, про скасування неправосудної ухвали злочинця від 28 січня 2014 року по справі №676/691/14-ц.
Про злочинні дії злочинця свідчить ухвала апеляційного суду Хмельницької області від 11.06.2015 року справа №676/3033/15-к про скасування неправосудної ухвали злочинця від 02.06.2015 року.
12.08.2015 року, злочинець навмисно призначив до розгляду справу №676\4669\15-ц на 13:30 годин знаючи, що в СІЗО №29 де я ув’язнений в цей час відбувається обідня перерва з 13:00 до 14:00 годин, а коли адміністрація СІЗО №29 повідомила злочинця в режимі відео конференції 12.08.2015 року, про те, що в 13:30 в СІЗО №29 відбувається обідня перерва злочинець сказав представника адміністрації СІЗО №29, щоб останні заявили та підробили Акт про те, що я начебто відмовився з`явитися на розгляд вищевказаної справи, що свідчить про упереджене ставлення злочинця до мене та Ð!
�ацікавленість злочинця в розгляді цієї справи.
17 серпня 2015 року, злочинець провів розгляд справи моєї позовної заяви по справі №676\5122\15-ц взагалі без моєї участі, не дивлячись на те, що злочинець сам призначив до розгляду справу на 17 серпня 2015 року, в 09:30 годин ухвалою від 10 серпня 2015 року справа №676\5122\15-ц.
14 серпня 2015 року, під час розгляду справи №676\601\15-ц відмовився розглядати заявлений злочинцю мною відвід не дивлячись на те, що злочинець визнав підставою відводу а саме, те що злочинець під час перебування на посаді судді працював викладачем на юридичному факультеті університету КУТЕП та викладав в мене особисто предмет правознавства вимагаючи в мене хабарі за здачу заліків та екзаменів.
Злочинець призначив розгляд справи за моїм позовом до гр.. Кохановської на 02.09.2015 року, відповідною повісткою у відкритому засіданні, але розглянув справу без моєї участі, чим злочинець порушив ст.. 27,31 ЦПК, ст.. 364,365,374,375 ККУ та дану злочинцем присягу судді.
Злочинець відмовився взяти самовідвід та відмовився розглядати заявлений мною відвід не дивлячись нате, що злочинець є моїм апонентом по цивільних справах №676\5119\15-ц, та №676\5477\15-ц де злочинець проходить як відповідач за моїм позовом про стягнення з злочинця матеріальної та моральної шкоди.
06.09.2015 року, злочинець розглянув справу №676\601\15-ц за моїм позовом до Кохановської В про захист честі та гідності без моєї участі в м. Кам‘янець – Подільському не дивлячись на те, що я 06.09.2015 року, знаходився в ІТТ м. Кам‘янець – Подільський про, що я повідомив злочинця особисто з наполяганням на проведенні розгляду справи у відкритому засіданні за моєю участю, чим посадовець порушив ст.27,31 ЦПКУ, ст. 375,364,365 ККУ.
16.09.2015 року, злочинець розглянув справу №676\4669\15-ц за моїм позовом про повернення речей без моєї участі в м. Кам‘янець – Подільському не дивлячись на те, знаходився в ІТТ м. Кам‘янець – Подільський про, що я повідомив злочинця особисто з наполяганням на проведенні розгляду справи у відкритому засіданні за моєю участю, чим посадовець порушив ст.27,31 ЦПКУ, ст. 375,364,365 ККУ.
Про злочинні дії злочинця свідчить ухвала апеляційного суду Хмельницької області від 21 жовтня 2015 року справа №22-ц/7921046\15 про скасування неправосудної ухвали злочинця від 02 жовтня 2014 року.
12.11.2015 року, злочинець призначив ц\с №676\601\15-ц за моїм позовом до гр. Кохановської та не дивлячись на те, що я був етапований з СІЗО №29 м. Хмельницький в ІТТ м. Кам‘янець – Подільський та перебував в м. Кам‘янець – Подільський 12.11.2015 року, злочинець навмисно відмовив мені у розгляді справи у відкритому засіданні та без будь-яких підстав призначив справу до розгляду 12.11.2015 року в режимі відео конференції з СІЗО №29 м. Хмельницький в той час як я був відсутній в СІЗО №29 м. Хмельницький, чим злочинець позбавив мене права на участь у засіданні тобто порушив ст. 27,31 ЦПКУ, ст.364,365,374,375 ККУ.
На цей час злочинець відмовляє мені у розгляді справ за моєю участю посилаючись на те, що йому заборонив голова суду поводити засідання за моєю участю та в моїй присутності не дивлячись на те, що я є стороною по справах, чи злочинець порушує норми матерального та процесуального права та мої конституційні права.
Тому враховуючи вищевикладене та на підставі ст. 364, 365, 375 ККУ, ст. 214,216,154 КПКУ, закон України про забезпечення права на справедливий суд від 12.02.2015 року, №192-VIII.
Наполягаю:
1) Доручити ВККСУ, ВРЮ, ГПУ, АКБ в порядку ст. 214 КПКУ розпочати кримінальне провадження проти злочинця Бондар О.О.
2) Ініціювати позбавлення злочинця Бондар О.О., займаної посади та звання за порушення даної ним присяги з відстороненням від займаної посади в порядку ст. 154 КПКУ, доручити ВККСУ, ВРЮ провести перевірку вищевикладених порушень злочинця з застосуванням проти останнього відповідних санкцій.
3) Про результати розгляду повідомити мене належним чином.
Всі вищевикладені злочини злочинця нахабно, зухвало, цинічно, упереджено, безпідставно «кришують» члени ВККСУ Пінчук М.Г., Віхров В.В., Горбачова П.Л., Колеснік Г.А., Марцинкевіч М.А., Мельник М.Г., Сокуренко Д.М., Фадєєва Н.М., Шаргало В.І., Косенко В.Й., О.М Буханевич, голова Кам’янець – Подільського міськрайсуду Савчук, Драч заступник прокурора Хмельницької області В. Шевчук, останніх також необхідно притягнути до відповідальності в порядку чинного законодавства України, з відстороненням від займаної посади, з позбавленням звань за порушення даної ними присяги, з порушення кримінального провадження та притягненням останніх до кримінальної відповідальності.
Всі свої злочинні дії злочинець вчиняє проти мене через особисту неприязнь до мене з метою помсти мені за те, що я під час навчання на юридичному факультетті де злочинець працював викладачем за суміснеством та вимагав від мене та інших студентів хабарі за екзаменти в Кам’янець – Подільській філії КУТЕП, про, що я повідомив деканат і через, що злочинця звільнили.
Усі злочинні дії кришує заступник міністра Юстиції А. Янчук та прокурор Хмельницької області В. Кравець
Останніх також необхідно відсторонити від займаних посад з притягненням до кримінальної відповідальності за порушення даної ними присяги.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!