Всі скаргиОсвітаСкарга на ректора Аграрно-технічного університету з Хмельницького

Люстрацію «професору» та корупціонеру Іванишину В.В. направленого попереднім урядом для розвалу і закриття університету.

З лютого 2014 року в Подільському державному аграрно-технічному університеті (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької області) обов’язки в.о ректора виконує бувший бізнесмен Іванишин В.В., засланець з Києва, ярий регіонал, і як він постійно наголошує, близький друг заступника міністерства аграрної політики Сеня О.В., який, до речі, дальше сидить в кріслі після ганебного звільнення міністра хабарника-утікача Присяжнюка М.В.

КОНТАКТ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ:

Хто такий Іванишин В.В. – Це бувший заочник Одеського політехнічного на той час інституту, механічного факультету. Працюючи в колгоспі механізатором і шофером як студент-заочник стає директором технікуму, а після як інженер початківець очолив район Тернопільської області з якого уходячи прихватив 5,0 тис. га землі у власність, а тепер це бізнес дружини.

Дальше як він відмічає, що за торби, сувеніри і конверти вийшов на широкубандитську і корумповану владу Києва. Працював навіть один рік заступникомміністра промислової політики в Кабміні попереднього уряду, далі очолив«Агролізинг» при міністерстві агрополітики. Потім за рік розвалив роботу, як директор науково-дослідного інституту механізації НААН, до року «бурноїдіяльності» його попросили з роботи національного (столичного) аграрногоуніверситету – де ректор академік Мельничук Д.О., досить швидко розкусивцього вченого і «професора» з інноваційних технологій.

Вдумайтеся дальше, не маючи базової освіти пан Іванишин В.В., в 2006 році успішно захищає кандидатську дисертацію і стає кандидатом економічних наук, але дальше незрозумілим є те, що вже в 2011 році захищає докторську і стає доктором економічних наук а через рік ще отримує атестат професора. Нагадує нам приказку – хочеш жити умій дурити, це його цинічний викликсуспільству і особливо науковцям – хто є хто.

Тому для нас, викладачів та науковців університету дивно, як може такийпроходимець який весь час працював лише в столичних кабінетах, а також вбізнесі як торгаш з продажу с.г. техніки і запасних частин, не маючи натой час відповідних до закону України «Про вищу освіту» 8-10 роківдіяльності як викладача, стати доктором наук і отримати звання професора –це парадокс.
Все це куплено, нічого він сам не писав, ні кандидатської ні докторської
та ніяких наукових праць і статей.

Це людина, яка не володіє навиками наукового працівника і викладача
університету, тільки одні амбіції та погрози. Окрім цього, як постійно вихваляється, що вже зробив собі держслужбову
пенсію 52-річний «професор» Іванишин В.В. Нам не зрозуміло, як може бувший чиновник і бізнесмен працюючи до 20 років в Києві, числитися тобто ще працювати в ті роки і відповідно отримувати заробітню плату майже 8 років у Миколаївському аграрному університеті, де ректором як він наголошує є його друг по бізнесу Шебанін В.С., який і робив йому незаконні документи про стаж науково-педагогічної діяльності для отримання звання професора.

Коли в.о. ректора Іванишина В.В., представляли в актовій залі нашого
університету трудовому колективу, представник міністерства агрополітики Кадигроб С.В. з усмішкою і іронією наголошував неодноразово, що він має аж 18 років науково-педагогічного стажу, фактично якого в нього немає і ніколи не могло бути, так як ми знаємо його тернистий шлях.

В подальшому «професор» підсунув в свою особову справу якусь довідку дедещо скромніше показав лише 12 років науково-педагогічної роботи, але всеодно більше 10 – так необхідних для обрання на посаду, для нього це щеотримання надбавки до заробітної плати як викладача понад 10 років роботи.

Усі його довідки це фікція, без оригіналу трудової книжки – все це брудні
видумки «вченого» (для таких діянь він звільнив непідкорених працівників відділу кадрів, посадивши туди жінку без ніяких знань трудового законодавства).

Тому шановні керівники міста та області, просимо Вас як обрану з високоюдовірою народну владу держави України терміново зупинити і провести люстрацію «професора» бізнесмена Іванишина В.В., як не чесну людину ізасланця з Києва бувшим міністром корупціонером і втікачем Присяжнюком М.В.

Трудовий колектив нашого університету, в якому майже біля тисячі працюючих, не може зрозуміти і терпіти подальших дій такого в.о. ректора, направленого на знищення університету.
В цей складний політичний час з особливою тривогою за нашу країну і наш трудовий колектив, його подальшу діяльність, регіонал Іванишин В.В., з образою за провал попередньої влади заховався як він виражається на периферії, прокладає собі дорогу на майбутніх виборах ректора університету, масово оголошує догани і звільняє з посад і роботи можливих претендентів на цю посаду. Закрив інститут бізнесу і фінансівуніверситету, звільнив 140 викладачів, серед яких 10 докторів і 90кандидатів економічних наук. При цьому, гидко спостерігати як він оточуєсебе наглядачами, хабарниками, пенсіонерами і земляками а головне непрофесіоналами.

Начальнику відділу кадрів
Подільського державного
аграрно-технічного університету

На колективний запит співробітників Подільського державного аграрно-технічного університету надсилаємо інформацію щодо роботи в Миколаївському національному аграрному університеті Іванишина ВолодимираВасильовича.Іванишин Володимир Васильович працював у Миколаївському національномуаграрному університеті на посаді  0,5 ставки професора:
1. Прийнято з 02 січня 2007 року на посаду 0,5 ставки професора кафедритракторів та сільськогосподарських машин за сумісництвом (наказ від02.01.2007 р. № 2-ОС).

2. З 04 квітня 2011 року прийнято на посаду 0,5 ставки професора кафедритракторів та сільськогосподарських машин (наказ від 01.04.2011 р. №93-ОС).

3. Звільнено 11 липня 2011 року з посади за власним бажанням, ст. 38 КЗпПУкраїни (наказ від 11.07.2011 р. № 243-ОС).

4. Прийнято з 01 серпня 2013 року на посаду 0,5 ставки  професора кафедритранспортних технологій і технічного сервісу (наказ від 27.08.2013 р. №
273-ОС).

5. Звільнено 20 січня 2014 року з посади за власним бажанням, ст. 38 КЗпПУкраїни (наказ від 21.01.2014 р. № 8-ОС).
Відповідні записи були внесені до трудової книжки Іванишина В.В.згідночинного законодаства.

Начальник відділу кадрів                                                                                                Л.В.Машкіна

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!