Всі скаргиДержавні органиСина незаконно ув’язнив на 4 роки прокурор

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Наталія, вона переконує, що прокурор запроторив її сина на 4 роки в СІЗО.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Прокурор діє не згідно закону, а так, як цього забажає. Якщо це друг, то справу можна закрити за строком давності (ніби не довели до суду) – є підтвердження; якщо ти любиш порядок, маєш свою думку і кажеш це у вічі, тоді пан прокурор може придумати все що завгодно і посадити.

Так він зробив з моїм сином: з мобілки придумав пістолет, з п’яного міліціонера зробив героя при виконанні службових повноважень. Син вказав на грубе порушення правил дорожнього руху, ні до кого не торкнувся пальцем, нікому не зробив і подряпини, пістолета ніхто не бачив (по суду проходить вислів – предмет, схожий на пістолет), а отримав чотири роки позбавлення волі тому, що так захотів прокурор.

Задокументованих доказів ніяких нема, матеріальної та моральної шкоди також нема. Вже півтора року шукаємо правди в судах, три місяці син сидить в СІЗО. Все, що наплутав, напридумував прокурор – «правда», свідкам ніхто не вірить…

Ніхто не взяв до уваги, що він хворіє на астму (є медичні підтвердження). Ніхто не врахував ані позитивні характеристики з селищної ради та від жителів з вулиці, де він проживає, ані малу дитину і вагітну дружину, які його чекають…”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК