ІншеВсі скаргиОсвітаСім’я прибрала до рук усе майно школи

До “Електронної книги скарг України” звернувся наш читач, котрий переконує, що в одному із сіл на Київщині родина розпоряджається майном школи та села і використовує родинні зв’язки для отримання більшого заробітку.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“В селі Торчиця Київської області знаходиться школа, в які директорм є Заворітня Зіна Андріївна, під час її деректування все шкільне устаткування, а саме: станки токарні, деревообробні та ін. було вкрадено та продано разом з її чоловіком Заворітнім Юрієм Миколайовичем, який також багато років працював у школі одночасно на посаді вчителя фізики, трудового навчання, фізичної культури та сторожа-кочегара, щоб було більше годин і відповідно більша заробітна плата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учитель принижує першокласників

Зараз він знаходиться на пенсії, також в цій школі працює її син Заворітній Олександр Юрійович та невістка Заворітня Тетяна, які є вчитилями багатьох предметів, хоч і вчителів в школі вистачає. Їхня сім’я вирубала садок біля школи, зайняла будівлі для власних потреб (зробивши з них склади), а також хочуть розорати землю на якій знаходиться сільський футбольний стадіон. Прошу Вас допогти у вирішенні цієї пробллеми, бо всі структури на це закривають очі, а їхня сімейка окупувала все село.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!