Всі скаргиЖКГМедицинаСім’ї хворіють та навіть помирають через шкідливе виробництво під Києвом

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Ольга. Жінка розповідає про жахливі реалії жителів села на Київщині. За словами Ольги, через роботу кількох підприємств хворіють цілі сім’ї, а відкрити вікна чи погуляти з дитиною просто неможливо. Роботу фабрик, які за законом не можуть бути розташовані неподалік будинків, “кришують” колишні регіонівці.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Доброго дня, мене звати Комар Ольга я живу в селі Зазим’ї по вул. Київській,4 кв.11, наше село знаходиться під Киевом. У нас під будинками була котельня, після 90-х сільський голова Спичак Людмила Валентинівна продала і на сьогоднійшній день там виробництво по переробці риби. Сморід страшний, до житлового будинку навіть 50м немає, все незаконно було зроблено і підписано Броварським головним санітарним лікарем, а в документах зазначено, що біля підприємства немає житлових будинків, а суцільний ліс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Незаконна вирубка лісів на Львівщині

На трубу з якої іде чадний дим повісили радіоактивні антени киїівстра, які взагалі заборонені законом. В кожному будинку помирають від раку цілі сім’ї, інфаркти і інсульти, дуже часто почали хворіти діти, нікому нема діла всі бояться, тільки чого? Жильці триповерхових квартир звертались до голови і в Броварські служби, але самі розумієте, що без результатно! Це підприємство не платить податки, там сильний бруд, літом взагалі вийти з дітьми на майданчик неможливо, страшний сморід гнилої риби, бо баки, в які вони викидають дохлу рибу, стоять прямо біля дитячого майданчика. Підприємство тримає колишній регіоновець, там кришують “донєцкіє”, управи немає, голова і наш депутат за одно!

А з інцого боку будинків було підпрємство вікон, теж продали і зараз там лако-фарбове підприємство, теж незаконне, сморід страшний, вікна відкрити не можливо. Все описати не можливо, дуже багато корупції, яка кришується незрозуміло ким, дуже прошу відгукнуться на мій лист! Репортаж буде дуже всім цікавий, бо багато чиновників і депетатів Верховної Ради мають в нашому селі будинків та дачі.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК