ІншеВсі скаргиСільрада кілька місяців не розглядає заяву

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що сільська рада не розглядає заяву, терміни для розгляду якої вже давно пройшли.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 


“Я проживаю в селiПравдiвка Ярмолинецького району Хмельницькоi областi i хочу поскаржитись на дiяльнiсть сiльськоi ради.Буду прописувати номера документiв так як копiй вислати не маю можливостi. Моя мати купила в даному селi будинок згiдно договору купівлі-продажу №1215 витяг з державного реестру №47762650. Я преставляю iнтереси своєї матерi за дорученням №1218 зареєстрованого в реєстрi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матір-героїню позбавляють житла разом із дітьми та тваринами

Я подаю заяву до сiльськоi ради про затвердження технiчноi документацiї щодо встановлення меж земельноi дiлянки в натурi 23.11.2015р. Сесiя вiд 11.12.2015 вирiшує перенести розгляд ції заяви на наступну сесiю. На наступній сесiї 29.12.2015 вирiшується заяву розглянути на комiсiях. Вже на третiй сесiї моя заява знову залишається нерозглянутою, а передана на розгляд комiсiй. Хочу подати скаргу на бездiяльнiсть ciльської ради, так як ця заява мала бути розглянута протягом одного мicяця, а на вже пройшло два.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!