Всі скаргиГоловнеДержавні органиШок. Оприлюднені фото забруднених водоймищ, після роботи спирт-заводу під Львовом

До “Електронної книги скарг України” надіслали ще одну скаргу із-під Львова, наша читачка вимагає негайного втручання влади, адже те, у що перетворили ділки їхнє містечко – нагадує Чорнобиль. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Львівська область ,Рава-Руський спиртзавод зливає відходи у річку, яка смердить на все місто.люди міста боряться вже кілька років. Допоможіть нам, будь ласка, ми потопаємо в смороді, діти хворіють, від запаху сльози на очах, пробували боротись, то погрожують людям.

Ніяк не можем добитися, щоб побудували очисні споруди. Все зливають в ріку, в нас екологічне лихо і це все кришує Київ”, – написала читачка. Також вона надіслала фото. 

Контакт для журналістів ми розміщували в скарзі, що надходила раніше на цю ж тему.

Рава-Руський спиртзавод вже не одноразово ставав у центрі скандалу, – пишуть місцеві ЗМІ. За останні роки на заводі були замічені  корупційні та екологічні проблеми. Все ж, надіємось що ця проблема набере розголосу та змусить відповідні органи зайнятись цією проблемою.

В мережі почали точитися суперечки, що ж робити з цим заводом користувач Маріан Рудкевич пише: “Все на совісті місцевої влади та “Укрспирту”.Громада місцева повинна заблокувати цілодобово завод.Повинні бути радикальні міри!”

Нещодавно також писали про те, що колишнього керівника цього заводу, якого в 2014 призначили в.о. керівника “Укрспирту”, Віктора Панкова вбили.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!