Всі скаргиОсвітаШколярі змушені навчатися у приміщенні дитсадка

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Олеся, вона переконує, що дітей перевели з відремонтованого шкільного приміщення у будівлю дитсадка – і ніхто не хоче допомогти батькам повернути приміщення.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрый день!

Я уже описывала Вам нашу проблему, но никому, оказывается, это не интересно. Правильно, Украине интересней рассказывать о целлюлитных попах, чем о судьбе детей, которых переводят в классы, в которых стены покрыты плесенью, классы, в которых дырки в полу.

shkola shkola shkola shkola shkola

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У селі Шамраївка немає води»

Классы на территории детского садика, который стоит возле кладбища… А теплую, уютную, а главное, отремонтированную школу признали непригодной, аварийной лишь потому, что кому-то понадобилось здание в центре поселка. На детей всем просто наплевать… Услышьте нас, помогите разобраться,добиться правды и справедливости!”

Нагадаємо, що читачка вже скаржилася нам на цю проблему, але на її прохання про допомогу так ніхто і не відгукнувся.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!