Всі скаргиОсвітаШколярі йдуть на безстрокові канікули через відсутність опалення

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Світлана, вона переконує, що в школі через проблеми з опаленням дітям доводиться йти на безстрокові канікули.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Шановна службо ТСН, прошу допомогти нам у вирішенні проблеми, адже страждають наші діти. Село Мала Павлівка Охтирського р-ну Сумської області.

Вже не перший рік у нашій школі постійні проблеми з опаленням, які чомусь неможливо вирішити на районному та обласному рівнях. Можливо, тому, що комусь ці проблеми на користь.

Із настанням холодів діти вимушені йти на безстрокові канікули: в навчальному закладі не топлять. Десь береться заборгованість за опалення, встановлюються не ті, що дозволено, лічильники, в цьому році з початком опалювального сезону лічильник взагалі зняли невідомо чому і на який термін. При зверненні до директора школи дати відповідь на вищезгадані питання почули одне: «питайте в районо», а там відповідь на питання також не знайдеш – суцільна бюрократія.

А що робити дітям? Як потім наздогнати навчальний процес? А в школі 150 учнів, для нашої місцевості це багато. Є великі побоювання, що ці маніпуляції доведуть до закриття нашої школи. І це при тому, що село розташоване на трасі державного значення. А у 2 км від нього – Качанівський газопереробний завод.

Невже, якби місцеве начальство захотіло, не можна було б вирішити ці питання?

Тому звертаємось до Вас із проханням надати нам журналістське розслідування, бо ми, простий сільський люд, не потрібні нікому”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК