Всі скаргиОсвітаШколу намагаються закрити

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Анна, котра переконує, що місцеву школи намагаються закрити та натомість змусити бітьків водити дітей до сусідньої, що є небезпечним та незручним для дітей.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Доброго дня . Наша школа знаходиться за адресою Донецька обл , Олександрівський район , с Криниці .  Школа реорганізована до стану НВК, школа – садок, тобто ми маємо одне приміщення і 1 директора на садок і початкову школу . Всього в школі навчається 5 дітей і 10 в дитячому садку . Навчальним процесом займається 1 вчитель і 1 вихователь в садку . З початку вересня школу накривають перевірками з метою закрити . Голова районної ради публічно принижує безпосередньо директора і голову СР.
Неодноразово скликалися збори громади з метою переконати людей закрити школу . Після незгоди людей голова РР привселюдно сказав, що знайде спосіб щоб закрити школу . Останнею краплею стала стаття в районній газеті про недоцільність існування школи з неправдивими фактами . Нам пропонують переведення дітей до сусіднього села в школу, але це дуже незручно .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У дитини вкрали IPhone

Гроші виділяються нерегулярно , тому дітей до сусідньої школи школи не возять половину року. До школи дітей не супровождує ніхто з дорослих , що є небезпечним . Дорога туди пролягає через дамбу, де в зимовий період часто бувають замети . Нерідко трапляються аварії .

Я являюся мамою одного з учнів. Остерігаюся пресу на себе і дитину.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК