Всі скаргиМедицинаОсвітаШкільний викладач заразила дітей туберкульозом

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка. Жінка обурена тим, що у школі мистецтв із дітьми контактував викладач із відкритою формою туберкульозу. Через це діти нині стоять на обліку у тубдиспансері. Місцева влада намагається “зам’яти справу”.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я проживаю в г. Рубежное Луганской обл. Хочу пожаловаться на директора Рубежанской школы искусств и на городские власти. Моя 6-ти летняя дочь ходит в эту школу два года. 4января 2015г. мне позвонили из санэпидемстанции города с просьбой прийти 5.01.15 в тубдиспансер на осмотр, по причине заболевания туберкулезом преподавательницы со школы искусств.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінку обдурили пообіцявши працевлаштування

Как выяснилось в дальнейшем, у учителя была открытая форма туберкулеза, директор и терапевт больницы, где проходили медосмотр с таким диагнозом допустили её к детям. Теперь все дети, с которыми у неё был контакт, стоят на учете в тубдиспансере, проходят лечение и находятся под особым контролем. Кроме этого городские власти хотят замять эту историю и оставить директора на своём посту. Надеемся, что с Вашей помощью мы добьёмся наказания виноватых и дадим огласку этому ужасу.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!