Всі скаргиОсвітаШкільний вчитель відбирає у дітей майбутнє

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написали батьки дітей, що наваються у школі із низьким рівнем викладання англійської. За словами батьків, вони неодноразово скаржились на вчительку, яка не дає дітям відповідних програмі знань. Усі скарги та звернення ніяких змін не принесли.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів: 

“Ми, батьки Садової ЗОШ, намагаємось “знайти правди” для своїх дітей. Викладання англійської мови в нашій школі просто відсутнє. Діти молодших класів навіть англійського алфавіту не знають. Знання та навички дітей абсолютно не відповідають вимогам програми. Ми писали скаргу директору школи, на яку він через місяць відповів, що проведена бесіда з вчителем на покращення роботи з учнями та батьками. Після цього у викладанні та знаннях дітей змін не відбулось (тільки діти відмітили, що на них перестали кричати). Написали скаргу до районного відділу освіти, спочатку звернулись в усній формі до методистів шкіл, вони порадили написати письмове звернення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддя майже рік не може почати розгляд справи

Приїздила комісія до школи і була присутня на уроках англійської в молодших класах. Зараз відповіді ми не маємо і чи буде вона взагалі не знаємо. Але разом зі скаргою ми писали заяву з проханням перевірити знання дітей. На батьківських зборах вчитель стверджує, що діти вміють писати, читати, розмовляють англійською, що суперечить дійсності, яку бачать батьки під час виконання домашніх завдань. На багаточисельні усні звернення батьків директор не реагує. На зборах сказав, що вчитель є дипломованим спеціалістом і взагалі, якщо хочете змінити вчителя, -знайдіть спеціаліста, який сюди прийде працювати. Але вирішувати кадрові питання – це робота директора. Роблячи висновки з конспектів дітей, вчитель має поверхнєве уявлення про англійську мову та її викладання.

Заяви та відповіді від директора у нас є. Зошити учнів – прямий доказ відсутності знань. Батьки просять елементарного: не бути присутніми на уроках і послухати вчителя, а реально перевірити знання дітей та зробити висновки. Жодна Ðлюдина на разі не має ніякого права відібрати у наших дітей майбутнє. Ми не знаємо чи знадобиться їм знання англійської мови у майбутньому. Але МОЖЛИВОСТІ РОЗМОВЛЯЮТЬ ІНОЗЕМНОЮ.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК