Всі скаргиГоловнеДержавні органиЩоб заощадити паливо депутат Верхньодніпровська рай-ради переїхав врожай сусіда

До “Електронної книги скарг України” написав наш чита Михайло, який скаржиться на депутата, який за його словами переїхав його врожай своєю теїнікою. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Шановна редакція “Електронної книги скарг України! В свої 72 роки, я тільки у фільмах бачив, як фашистські варвари під час війни гусеницями танків знищували українські поля з посівами. На жаль, як селянин, що обробляє свою земельну діляку площею 4,813га самостійно зіткнувся з українськими варварами 21 століття. ТОВ “ПРАВОБЕРЕЖНЕ” керівник Нех Сергій Іванович депутат Верхньодніпровської рай-ради, який орендує паї, з якими я маю спільні межі. Щоб зекономити в пальному збираючи соняшник переїхав на друге своє поле по моїх посівах кукурудзи комбайном довжиною 67метрів.

Про цей злочин мене повідомили порядні люди по телефону і я факт злочину зафіксував на відео 23.09.2018р і заявив у поліцію 01.10.2018р комісія Бородаївської с/ради за участю дільничного капітана поліції Плужник М.Ю. в моїй присутності, без участі представника ТОВ “Правобережне” з яким межує моя зем.ділянка складено АКТ ОБСТЕЖЕННЯ, в якому не вказано з ким у мене спільні межі, 4 (чотири) рядки це розчавлні колесами кукурудза, а те, що повалено – жаткою не вказано.

“НЕВІДОМА ТЕХНІКА”-це що прибульці і космосу? Збір врожаю соняшнка,який посіяний поруч з моєю зем.ділянкою довжиною 713м,шириною67м,керівництво ТОВ “Правобережне”проводить під суворим контролем на техніці встановлено GPS ТРЕКЕРИ.

В моєму віці важко відстоювати свою приватну власність на землю з варварами, які не цінують людських затрат на вирощення врожаю,а земелна мафія в образі керівника Нех С.І.депутата Верхньодніпровської рай-ради від БПП вірний слуга своєму хазяїну і втілює в життя програму жити по-новому.

Я не рахую збитки і моральну шкоду,прошу щоб варвари дали мені спокійно оброляти мою землю.Прошу Вас відреагувати на моє вернення”, – написав він

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!