Всі скаргиГоловнеПопулярнеЩо не зробиш, заради грошей: чиновники Красиліва віддали річку в оренду і вкопали паркан

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Красилів. Пише, що річку Случ чини здали в оренду, а щоб не ходили рибалка – провели паркан через усю річку. (ФОТО)

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: Володимир mr.vovak@mail.ru

“Пишу Вам з такого приводу, місцеві чиновники віддали частину р. Случ в оренду, а саме поставили забор через річку Случ, (Млини),що протікає під містом Красиловом.

Громаду рибалок м.Красилова дуже  хвилює це питання,як можна здавати в оренду річку, не став з обвідною, а саме річку …

Виходить, що можна так само і Дніпро деребанити і Дністер … здавати по частинам і брати за рибалку гроші, раніше такого не було.”

Паркан-річка-вода

Паркан-річка-вода

Паркан-річка-вода

Також, пропонуємо ознайомитися із “договором оренди земельної ділянки водного фонду Заставківської сільської ради” від 1 квітня 2006 року. Тут сказано, що орендодавець Красилівська райадміністрація, а саме заступник голови адміністрації Петро Васильчук, який діє на підставі розпорядження голови – він і віддав в оренду, як тут написано земельну ділянку водного фонду. Гроші? Звичайно, є і гроші, трохи більше – 511 тисяч гривень. З тим -таки парканом, згідно договору, погодився і керівник інспекції по екологічній безпеці в цьому районі. Орендар – Валерій Онойко. В мережі є лишень адреса цієї людини, живе він в Красилівці по вулиці Шевченка, 1.

1976 року народження.

Сподіваємося, місцеві правохоронці приймуть відповідні міри і сповістять про свою спец.операцію.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

One comment

Comments are closed.

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!