ІншеВсі скаргиФінансиШахтери у Лисичанську не отримують зарплатню

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі, за словами яких шахтерам у м. Лисичанськ ще з грудня не виплачуть зарплатню. Причин не пояснюють, а відповідальних не знайти.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів: 

“Добрый день. Просим Вашей ПОМОЩИ! Мы-жены шахтёров, проживающие в Лисичанске Луганской области. Нашим мужьям не дают зарплату с декабря 2015 года! Денег в буквальном смысле нет, а детей кормить надо… Сегодня мы ходили к генеральному директору ПАО “Лисичанскуголь” – он нас не принял. Касательно зарплаты – молчок. Одна из работающих в ПАО посоветовала звонить на горячую линию в Киев. Мы позвонили, нам сказали, что деньги у нас в городе. Но директора шахт говорят, что денег нет. Куда нам обращаться, не знаем. Нам очень нужна ваша помощь!!!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!