ІншеВсі скаргиШахрайство з приватизацією в Охтирці

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна. Жінка скаржиться на охтирський чиновників, котрі пообіцявши “обміняти” будинок багатодінтої родини на квартиру так і не дозволили приватизацію останньої.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Я багатодітна мати Шимко Тетяна Василівна, у мене шестеро дітей, я проживаю в місті Охтирка Сумської області. В 2010 році на виконання розпорядження Тимошенко Ю.В. наша сім’я отримала квартиру і до цього часу Охтирська міська рада не дає згоду на приватизацію житла.

Наш будинок, в якому ми проживали, забрали, нам пояснили, що ми даруємо міській раді свій будинок, а вони нам дають квартиру. Ми погодилися, але нас обманули, згідно Наказу Тимошенко Ю.В., у нас не повинні були забирати наш будинок із земельною ділянкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі приховують проступки поліції

Нас із цим наказом не ознайомили! Ми підписали Договір дарування. Та до цього часу ми не можемо приватизувати квартиру. Я дуже прошу посприяти у вирішенні цього питання. Всі документи зібрані для приватизації, але охтирські чиновники відмовляються нам допомогти. У нас був будинок із землю, тепер на сьогоднішній час ми не маємо свого житла,  живемо в квартирі та документів не маємо на неї. Що нам робити підкажіть? Дуже дякую!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!