Всі скаргиТовари та послугиШахрайство компанії з продажу вікон

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Олександра, котра стверджує, що її обдурил. Жінка скржиться на компанію, на рахунок которої були перераховані кошти, але умови договору з їхнього боку виконано не було. Контакти чоловіка, безпосередньо з яким договір укладався, десь “загубились”.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“У відповідності до договору № ДЕ-40 від 11.08.2015 року ФОП Штепа Артем Валерійович (свідоцтво про державну реєстрацію серія Б № 615349 від 17.7.2012 року) в особі Штепи Артема Валерійовича продає мені ПВХ конструкції (вікна) на загальну суму 6718грн. (шість тисяч сімсот вісімнадцять тисяч грн.). Для придбання вікон мені був наданий строковий кредит в ПАТ «Акцент-Банк» на суму 6718грн. (шість тисяч сімсот вісімнадцять тисяч грн.) шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на поточний рахунок ФОП Штепа А.В, №26000010009062, у ПАТ «А-Банк».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безхатченко вбив чоловіка – міліція розводить руками

Згідно умов договору постальник зобов’язувався протягом 45 робочих днів доставити товар, що не було виконано і товар я не отримала. Платежі з повернення кредиту здійснювались мною щомісячно,починаючи з вересня місяця. Через невиконання ФОП Штепа А.В. своїх зобов’язань я неодноразово зверталась за отриманням інформації до офісу, який знаходиться за адресою м. Полтава вул. Панянки 75А, де мені повідомляли різні причини: відсутність транспорту для підвезення вікон, неправильні заміри , переоблаштування обладнання на заводі-виробнику і т.п. Ці пояснення надавала жінка з офісу, яка на моє запитання , хто вона і яку посаду в фірмі займає, не давала однозначної відповіді, представлялася під різними іменами.

Штепа А. В. на зв’язок не виходив і жодного разу в офісі я його не бачила. 01.12. 2015 року, коли я в черговий раз приїхала в офіс «Вікна. Двері», виявилось, що таких обдурених клієнтів зібралось в цей день 5 чоловік. В цей день міліція, яку ми викликали, виявила, що жінка, яка представляла фірму Штепи А.В. і видавала від його фірми всі документи є Мухою Світланою Іванівною. На прохання міліції зв’язатися з Штепою А.В. і представити документи на основі, яких вони знаходяться в цьому приміщенні відмовилася.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК