Всі скаргиФінансиШахрайство із банківським рахунком

ДО “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що стала жерствою шахрайства. За словами жінки, є багато неспівпадінь та підозрілих моментів у її історії. Вона звинувачує поліцію у бездіяльності та просить допомоги журналістів.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Зіткнулася з шахраями Приват банку. Зателефонував “співробітник” банку, знав про мене багато персональної інформації, випитав лише чотирьохзначний код, який прийшов мені в смс з банківського номеру 10060, ніяких підозр у мене не було, після всього цього у мене піднявся ліміт з 1000 до 5000, ніяких повідомлень на телефон не отримувала. Також всі кошти було знато, про що прийшли повідомлення із запитом “підтвердіть оплату”…і номер, який потрібно було вказати. Я вже нікому не вказувала, бо не було й кому, на той момент з “працівником” вже не спілкувалася, тільки зателефонувала на 3700, щоб заблокували картки, поліція нічого ні знайти, ні зробити не може.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі-корупціонери на Дніпропетровщині

Банк відмовляеться надати інформацію, куди пішли кошти, змушують платити кредит, який я не брала. Що робити не знаю. Також цікаві моменти: довго мені не розблоковували приват24, на другий тиждень аж розблокували, з банківського комп’ютера заходжу і бачу, що піднімався ліміт в 00-00 (шахрайство відбувалося о 16 годині), на що мені оператор у банку сказала, що ця операція проводилася не з їхньої системи, тому так позначає час, на домашньому ж комп’ютері взагалі за той день, коли відбувалося шахрайство, інформації немає. У мене є розпечатки (скріни) з обох комп’ютерів по одному й тому ж рахунку.

Я маю надію, що все таки шахраїв буде знайдено і покарано, а кошти повернуто на рахунок. Надія на журналістів дуже велика, більша ніж на поліцію, яка нічого не робить, бо то в них дозволу немає, то склад ума потрібен інший, тож я буду вдячна, якщо ви зв’яжетеся зі мною, всі докази надам.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК