ІншеВсі скаргиГоловнеШахрайка обдурила жінку і оформила на неї кредит: потерпіла просить допомоги

Жінка, не подумавши, повідомила шахрайці всі свої дані – від номера паспорта до номера картки. Це, мовляв, потрібно було для роботи. Однак аферистка за допомогою цієї інформації взяла кредит. Тепер нашій читачці телефонують з погрозами.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Хочу звернутись до вас по допомогу. 20 грудня 2017 року в соц мережі ВКонтакті мені
жінка запропонувала роботу в інтернеті. Сказала, що для заохочення вона мені скине 500 грн. Сказала, що потрібно сказати їй номер паспорта, ким виданий, коли виданий, іін код, номер картки і три цифри на звороті. І я, не подумавши, їй все написала.

Вона взяла на мене кредит у МаніВео. А лист мені прийшов уже в січні 2018 року. Я подумала, що це якийсь
розіграш. Я була вагітна і не було як вирішувати це питання. Потім вже у березні почалися дзвінки з погрозами. Почали обзивати, погрожувати що заберуть дитину, сказали, щоб сушила сухарі.

Я їм хотіла пояснити, щоб розібратись, але вони навіть слухати не стали.

У мене є вся переписка із тією жінкою яка, взяла кредит. Будь ласка, я вас прошу, допоможіть розібратися”, – написала пані Катерина до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!