Всі скаргиГоловнеДержавні органиШахраї виманили фото документів киянки і влаштували нахабну схему здираства на OLX та кредитну в банках

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна, яка скаржиться на доблесний правоохоронців, які дають їй копняка, щоб та не заважала їм працювати. І запитання одне до всіх – чому ми маємо платити податки таким ледацюгам у формі? Нехай навіть реформовані ледацюги – але ж ледацюги! 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Добрий день! Моя історія має вже, на жаль, дворічну давність. Справа в тому, що ні один орган державної чи виконавчої влади не здатен і не хоче мені допомогти, натомість демонструючи по-хамськи свою бездіяльність та імпотентність у питаннях захисту прав людини, власне в тому, чим вони й мають займатися.

Я НЕ МОЖУ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ТА СВОЇ ПРАВА, ГАРАНТОВАНІ МЕНІ ЗАКОНОМ “ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ”!

Все почалося із серпня 2016 року, коли я, будучи студенткою стаціонару, шукала підробіток, і в тому числі переглядала оголошення у соцмережах про роботу.

Сталося так, що мені написала одна жінка, яка пропонувала мені віддалену роботу у видавництві. Мене зацікавила її пропозиція, оскільки моя університетська освіта якраз пов`язана із видавничою справою. Однак, вона наголосила, що співпраця можлива лише на таких умовах: необхідно надіслати їй невеликий завдаток та фото моїх документів. Як гарантію того, що все прозоро, вона обмінялася зі мною своїми фото документів (паспорта та кода). Тому у мене, в принципі, не виникло ніяких підозр, і я відправила фото свого паспорта та кода і грошовий завдаток.

Але відразу ж після цього мене було заблоковано. З цього приводу у серпні 2016 року я звернулася до Дніпровського управління поліції м. Києва. Моє звернення було занесено до ЄРДР, але справи не порушено, бо, як мені пізніше повідомили офіційним листом (який, на жаль, за 2 роки загубила) документи я відправила добровільно, тому складу злочину немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ТЕСТ: САРДИНИ, РИБНІ КОНСЕРВИ. 96% РИБИ В КОНСЕРВІ? МРІЙТЕ ЩЕ!

У червні 2018 року мені на сторінку у соцмережах написав невідомий чоловік, який вимагав повернути йому гроші, які він заплатив нібито мені як завдаток з метою отримати роботу. Як виявилося, на ОЛХ було подано оголошення про роботу, де розміщено посилання на сайт якогось фейкового видавництва “ОЧАГ”, що від мого імені (як його співробітника) пропонувало роботу з набору текстів і т.п.

На цьому ж сайті було розміщено мої фото паспорта та ІПН.
27 червня 2018 року я звернулася до Київського управління Кіберполіції з тим, що від мого імені невідомі особи займаються шахрайством. Мою заяву прийняли та орієнтовно через місяць надіслали мені відповідь, що матеріали їх розслідування направляються на ім”я КОСОВСЬКОГО О.Г. до Деснянського УП ГУНП у місті Києві для порушення кримінальної справи.

30 серпня 2018 року на мою домашню адресу надійшов офіційний лист-відповідь від поліції, у якому йшлося про те, що за матеріалами моїх звернень ніяких ознак кримінального правопорушення ВИЯВЛЕНО не було. Мене це обурило, тому, що я впевнена, що НІЯКОЇ перевірки проведено не було. До того ж, мені незрозумілі ДАТИ, яким чином і коли фіксувалися мої звернення в поліції. Офіційна відповідь від Кіберполіції була датована 10.07.2018, поліція датує свою офіційну відповідь 05.08.2018, і я не можу отримати її в межах одного житлового району в Києві, МАЛО НЕ МІСЯЦЬ! Протягом усього цього “ПРЕКРАСНОГО РОЗСЛІДУВАННЯ” поліція зі мною не підтримувала ніяких комунікацій.

За фактом бездіяльності поліції у вересні 2018 року я ДВІЧІ намагалася подати скаргу до Прокуратури Деснянського району м. Києва. Ці два рази я була на прийомі у прийомні дні старшого прокурора БАЙЖАНОВА ОЛЕГА АЛЬБЕРТОВИЧА, який має дуже цікаву прокурорську родину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЧИМ ЗВИЧКИ БАГАТИХ ЛЮДЕЙ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ВІД ЗВИЧОК БІДНИХ, АБО ЯК РОЗІРВАТИ ЗАМКНУТЕ КОЛО

Першого разу мене з прокуратури відправили до поліції, аби я взяла вхідний номер мого звернення до них. Після того, як він був у мене на руках та я повернулася до прокуратури в цей же день, мені прокурор відповів щось у роді: “Ми побачили. Приходьте через тиждень в мій прийомний день”.

Коли я прийшла наступного разу до прокуратури “В ПРИЙОМНИЙ ДЕНЬ”, старший прокурор Байжанов повідомив мені, що зараз на місці немає ще якогось старшого чи перестаршого прокурора і “приходьте через тиждень у мій прийомний день, тоді напишемо і скаргу”.

Крім того, я дізналася, що протягом 2017-2018 року було 4 спроби (принаймні ТІЛЬКИ про них мені відомо із САЙТУ УБКІ), з МОЇМИ ДОКУМЕНТАМИ (ПАСПОРТОМ ТА КОДОМ) отримати КРЕДИТ, яких я ОСОБИСТО не робила і НІДЕ не давала згоди на використання копій (чи оригіналів) моїх документів,ТИМ БІЛЬШЕ у фінансових установах!

Я не розумію, чому я, як і багато інших людей в Україні, приходжу на роботу, працюю,виконую свої обов”язки, плачу податки і т.д., а інші люди (себто МІЛЦІЯ/ПРОКУРАТУРА) дозволяють собі НЕХТУВАТИ СВОЇМИ ОБОВ”ЯЗКАМИ, ПРАВАМИ ЛЮДЕЙ, ЇХНІМ ЧАСОМ ТА НЕРВАМИ?!!
Також 11 вересня 2018 року я зверталася До СЕКРЕТАРІАТУ УПОВНОВАЖЕНОГО З ПРАВ ЛЮДИНИ, аби мені надали рекомендації в питаннях захисту персональних даних, але відповідь станом на сьогодні, 9 жовтня 2018 року, я ще, на жаль, не отримала і не знаю,ЧИ ОТРИМАЮ!
Я прошу НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ допомогти словом чи ділом, бо я так і не знаю: В УКРАЇНІ я по паспорту ЛЮДИНА чи НІХТО?”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК