Всі скаргиФінансиШахраї пропонують квартири в Одесі

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лідія, яка стверджує, що перед відпочинком в Одесі, забронювала квартиру, але її “кинули”.

“Тільки що подивилась передачу “ранок з Україною” топ-5 шахрайств на морі. Мій випадок не увійшов у цю  п’ятірку. А суть утому, щоб поїхати у Одесу відпочити і відпустка була комфортним, бажано забронювати квартиру, а для цього потребують передоплату. Ви перераховуєте гроші, Вас обіцяють зустріти, Ви приїжджаєте впевнені і спокійні, а вас ніхто не зустрічає і телефон відключений так і ми перерахували 600 грн на карточку  Смикові Марії В’ячиславовні з № тел. 0730531597. Приїхали до Одеси і можна рахувати відпочинок вдався. Розповіла випадок знайомій, вияснилось, що її дочка також так погоріла.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!