ІншеВсі скаргиФінансиШахраї представляються «ПриватБанком» і крадуть гроші

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що його та його мати надурили шахраї, котрі представилися ПриватБанком.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Я, Довгополий Роман Олегович, 9.11.1992 р. народження м. Ралівка Самбірського р-ну Львівської обл., звертаюсь до вас із заявою, що вчора 18.03.2015 р. з моєї кредитної картки були вкрадені кошти в сумі 23 607 грн, з них 4 607 грн мої кредитні кошти, а 19 000 грн – це кошти з кредитної картки моєї мами, Довгополої Тетяни Романівни 16.10.1973 р. народження, яка за 1 хв. до цього мені їх перекинула.

До цього її, змусив чоловік, який представився працівником центрального офісу ПриватБанку в Дніпропетровську і запевнив, що ПриватБанк ці кошти протягом 5 хв. поверне. Зі мною вона не могла зв’язатись, оскільки мені також телефонував працівник ПриватБанку і повідомив, що за незнання нових правил ПриватБанку мені нададуть штраф.

У правоохоронні органи ми заяву написали. Прошу якнайшвидше розглянути цю заяву, бо в нас немає змоги ці кошти повернути. До цього інциденту, я припускаю, причетний працівник ПриватБанку, оскільки до надання мною будь-якої інформації ця людина знала баланси моїх карток.

До мене дзвонили з номеру +380567675921 До мами з номеру +380567674926. У мене є роздруківка, що ці гроші поступили на електронний рахунок Portmone”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК