ІншеВсі скаргиШахраї наживаються на загублених тваринах. Поліція бездіє

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі, котрі переконують, що поліція не доклала достатньо зусиль, аби знайти загубленого собаку та покарати негідників, які вимагали гроші у власників за нібито знайдену тварину. За словами читачів, доказів та контактів достатньо для того, щоб відшукати шахраїв, тому не розуміють бездіяльності правоохоронців.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів: 

“Хочу написати про наболіле… Проживаю я Львові (дачний кооператив ” Троянда”) і мене дуже турбує наша міліція/поліція в одному лиці. Почну писати свою історію від початку. У нас з чоловіком є домашній улюбленець – Герольд ( нім. вівчарка)-11 міс. Пропав 13.02.2016 в 16:00 год. Ми чекали, думали, загуляв, прийде на вечерю, але його не було. Розмістили 14.02.2016 оголошеня про втрату собаки в інтернеті і відразу через 5-10 хв. подзвонили на телефон і сказили: “Ваша собачка в нас, коштує її повернути 2000 грн”.

Ми з чоловіком спочатку дуже зраділи, що собака знайшлась і були готові віддати гроші, але потім в процесі розмови з ними ми зрозуміли, що щось тут не так і викликали міліцію/поліцію, яка приїхала, відкрили кримінальну справу і поїхали. Ніякого розслідування, ніяких опитувань сусідів. Ми їм надали сім номерів з яких до нас дзвонили аферисти, а вони зовсім нічого не роблять. Потім ми ввели в гуглі ці номера і зрозуміли, що це просто шахраї, які наживаються на чужому горі і ми такі не одні. Хочеться спитати в наших правоохоронних органів, чому вони нічого не роблять адже в інтернеті достатньо інформації щоб їх знайти і покарати. І ще в них неділя- це вихідний день і вони не працюють, тому шукайте самі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відмова у наданні субсидії

Ми так і зробили і з’ясували, що наш собака був на заправці WOG, де його забрав якись мужчина в гумаках. Що тут сажеш, є камера, є обличчя людини, а вони нічого не хочуть робити, бо в них вихідні. Настав понеділок і ніякої інформації від них немає. То скажіть, що в нас змінилось?! Хіба що назва міліція стала поліцією. Надаю номери телефонів з яких дзвонили шахраї, про яких в інтернеті є дуже багато інформації.

Хочу щоб про таку форму шахрайства розповіли людям по телебаченню, щоб люди не вірили шахраям, які давлять на тебе тим, що відріжуть собаці голову і т. п. лиш заради наживи”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!