ІншеВсі скаргиСестра на сестру. Як за хату можуть посваритися найрідніші. Історія з перших вуст

Для журналістів є контакт.

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, яка переконує, що з у неї з сестрою і її чоловіком сталася неприємна ситуація. Одна нерухомість – наче кістка в горлі.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

Ми з сестрою проживаємо в одному батьківському будинку.

Батьки повмирали, ми оформили спадщину в частках по 1/2. Нерухомість розділили між собою в рівних частках (за участю працівників БТІ – наявна довідка про такий розподіл на підставі наших особистих заяв).

Наразі ведуться судові процеси про припинення спільної часткової власності і виділення в натурі земельної ділянки, у яких позивачем виступає моя сестра.

У нас постійні сутички з приводу розподілу. Чоловік сестри перешкоджає у вільному користуванні земельною ділянкою біля хати (у 2012 році викопав водойму більше як на 10 сотих, а нещодавно в листопаді 2014 року розширив її і всю землю висипав на ріллю, що прилягає до водойми, водойма з’єднана трубою з ровом, що йде від річки).

Ці всі дії проводилися без взаємної згоди та без узгодження зі мною як зі співласником – тобто самовільно.

На зауваження мої не зреагували, сестра повністю підтримує чоловіка. ЇЇ чоловік одного разу обмежував мені доступ до хліва, закривши хлів на замок (хлів за взаємною згодою про порядок користування належить мені), іншого разу – він виганяв мене з хліва, мовляв: “ти тут нічого не! поклала – вийди з хліва!”

Неодноразово закривав мене в хаті, не реагуючи на мої зауваження, піднімав на мене руку і інше. Бажають якнайбільше мені напакостити – зокрема в режимі спільної часткової власності перекрили воду на мою частку.

Ці всі суперечки тривали ще до суда. 11 грудня після першого судового засідання ми повторно закріпили існуючий порядок користування нерухомістю (маємо два різні входи) і 22 грудня 2014 року під час ремонтних робіт на своїй (сестриній) половині чоловік сестри наніс пошкодження на суміжній з моєю частиною стіні – вибив дирку діаметром 30 см і штукатурка осипалася на підлогу, пошкодження на стіні з моєї сторони вони (мої родичі співлвасники) категорично відмовляються устранити це, я проживаю сама, виходить, що маю сама це все поремонтувати (невже це справедливо нагло напакостити і отримувати від цього задоволення.

Вважаю, що це порушення моїх прав, як співвласника, порушення недоторканості мого житла та нанесення матеріальних збитків та моральної шкоди. Переконана в тому, що чоловіку моєї сестри я заважаю і як кажуть стала поперек горла, яккістка, він не може реалізувати свої грандіозні плани щодо МОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ.

Систематично пакостять мені (чоловік сестри та відповідно сестра, яка діє за прямими вказівками свого чоловіка ). Прошу притягнути винних до відповідальності за протиправні та незаконні діяння. На базі усіх цих скандалів у мене розвиваються встановлені лікарем ще у 2012 році мігрені, я систематично плачу, я не можу їм дати ради, почала звертатися до правоохоронних органів, щоб якимось чином їх дисциплінувати.

Є якісь режимні інструменти, засоби, заходи впливу на такі їхні діяння! Маю фото викопаної — водойми, фото пошкодження стіни. Неодноразово родичі робили зауваження їм (сестрі та її чоловіку), але, на жаль, не можу знайти управи на них!

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!