Всі скаргиТовари та послугиСервісний центр “Робим гуд” порушує права споживача

До “Електронної книги скарг України” написала Ганна, вона здала телефон на ремонт в сервісний центр “Робим Гуд” і вже більше місяця не може його повернути. Для журналістів є контакт.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Прошу розглянути питання щодо ремонту мобільного телефону FLY IQ4412, IMEI 862724020211217, який я здала на гарантійний ремонт в сервісний центр “Робим гуд” в м.Біла Церква, вул. Курбаса,5, квитанція № 0000007177 від 10.11.2014р. Відповідно до акту приймання товару на технічне обслуговування, між ФОП Кириченко А.В. та мною, телефон прийнятий на діагностику та ремонт.

Термін виконання замовлення 30 календарних дній (термін сплив ще 10.12.2014р.). За цей термін телефон не відремонтованою. На мої запитання коли відремонтують телефон – представник сервісного центру розводять руками, що телефон вони відправили в центральний офіс в м. Київ. Після 10 грудня 2014 року я почала вимагати написати акт про повернення мені коштів за телефон в зв’язку з невиконанням терміну ремонту телефону.

Акт до сьогодні (29.12.2014р.) мені не виписали, повідомили, що акт повинні передати з Києва з сервісного центру. На телефонні дзвінки Київський офіс не відповідає.

Телефон я купувала в кредит в магазині “Алло” в м.Біла Церква, кошти за кредит та відсотки по кредиту я сплатила, а товар який придбала – в наявності немає. На мої дзвінки с! ервісний центр в м.Біла Церква, повідомив, що телефон вже відремонтований і вони чекають його повернення з Києва, хоча відмову від реомнту я написала ще 16 грудня.

Прошу допомогти у вирішенні питання про повернення мені коштів за телефон в звязку з невиконанням терміну ремонту гарантійного товару (вартість телефону 2220 гривень)”.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!