ІншеВсі скаргиСеляни не можуть оформити прописку

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Валентина. Жінка стверджує, що не може оформити прописку для своєї доньки, адже не має відповідних документів на будинок. За її словами це велика проблема для жителів сільської місцевості.

Ось її лист:

Конатакти для журналістів:

“Доброго дня! Мене звати Валентина, мені 49 років, я із Полтавської області.

Хочу висловити своє обурення як мешканка села щодо законів, які приймаються в нашій країні не думаючи про простих людей з села. У 2009 році моя дочка вступила до університету, при цьому була виписана з будинку батьків і приписна до гуртожитку. Після закінчення у 2013 році не змогла зареєструватися назад, тому що прозвучала відмова. У 90% людей із сільської місцевості немає відповідних документів, які б засвідчували право власності на будинок.

Таких коштів, щоб зробити документи відповідно у нас немає, так як я пенсіонер, а чоловік не працює. Моя дочка потребує санаторного лікування, але так як вона ніде не зареєстрована, немає змоги отримати його. Така ситуація є наболівшою для багатьох мешканців села.

Просимо розібратися в цій ситуації і допомогти.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!