ІншеВсі скаргиСело скаржиться на бабусю Антона Яценка

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Анастасія, вона переконує, що Антон Яценко дарма скаржиться на хабарництво в міліції, оскільки головну скаргу все село і він сам повинні мати проти його власної бабусі.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Антоне Яценко! Я звертаюся до Вас. Чому Ви без доказів звинувачуєте Петра Ковбаснюка? Якщо Ви звинувачуєте Ковбаснюка у вбивстві брата, який приїхав із «Самари», а насправді проживав у Ніжиловичах, то чому його досі не посадили за грати? Якщо Вам бабуся не сказала, то скажу Вам я.

Згідно з висновками експертизи слідство встановило, що Віктор, Ваш дядько, на велосипеді впав у нетверезому стані у відкритий люк і загинув на місці; до лікарні, як Ви стверджуєте, його не возили.

Магазин Олексія Яценка підпалили наркомани, які влаштували там притон. Є сусіди, які бачили, як підпалили магазин, і давали свідчення слідчому.

Ваш дідусь спалював сміття з города біля шопи, коли був вітер, тому і сталася пожежа. А пожежа в сараї сталася, за підсумками пожежної експертизи, яку бабуся наймала сама, через коротке замикання.

А боротьба за клаптик землі, як Ви її називаєте?! Бабуся у 2000 році продала землю Петру Ковбаснюку згідно з земельним актом. І чому ж Ви, «громадянин України», втекли за кордон по гроші і залишили свою бідну бабусю?! Обвинуваючи міліцію, Ви даєте привід казати, що вони брали хабарі. Вам не соромно?! Досить обманювати людей!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Міліція покриває грабіжників-наркоманів»

Ви краще напишіть, чим займався Ваш рідний тато і за що він сидів за гратами. І розкажіть, як Ваша «бідна, нещасна» бабуся продавала самогонку людям, а вони за це виносили все з хати і потім були безхатьками. І розкажіть, як жінки за те, що вони все виносили з хати, били бабусі вікна. Про це знає все село. І хай Вам бабуся розкаже, як насправді помер Ваш дідусь Антон!

Вам це буде дуже цікаво! І хай Вам бабуся розкаже, як вона відключила опалення та газ і вигнала вагітну жінку з трьома дітьми (сім’я Яценка Олексія, Вашого тата) в мороз на вулицю. То може не така Ваша бабуся «біла та пухнаста». А якщо Вам цікаво знати, яка Ваша бабуся насправді, то спитайте у людей з села. Вам буде дуже цікаво!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!