ІншеВсі скаргиСело потерпає від відходів забійного цеху

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Юлія, котра переконує, що її населений пункт потерпає від неприємного запаху та переміщення відходів цеху до грунтових вод. За словами жінки, частина нечитстот була вивезена, але ще багато залишається і забруднює околиці села.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“На території Яблунівської сільської ради розташований кооператив “Старт”, де знаходиться забійний цех великої рогатої худоби. З вересня 2015 р відходи виробництва вивозились на територію кварталу № 4, де неподалік населений пункт, село Яблуневе відділок № 1. Незабаром весна, ці відходи виробництва дають неприємний запах, з снігом та дощем “воно” все піде у грунтові води. Поряд сміттєзвалища з цими відходами пролягає дорога до села, по якій безпритульні собаки розтягуютькишки, шлунки, ноги, голови… Ці собаки нападають на людей, дітей, які своїм ходом добираються до школи, електрички, магазину, сільської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жахливі умови у дитячому відділенні лікарні

З цією ситуацією нашого села Яблуневе повідомлені голова сільської ради Холявко М.П., голова районної ради, голова адміністрації, головний ветеринарний лікар, головний лікар санепідем станція, поліція, прокуратура нашого району. На сьогодні було вивезено один КАМАЗ цих відходів, а решта (велика кількість) лежить. З цією критичною ситуацією ми боремося з 5.02.2016 р. ДОПОМОЖІТЬ!!!!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК