Всі скаргиЖКГТовари та послугиСело на Миколаївщині лишилось без води

До “Електронної книги скарг України” написали В’ячеслав та Дмитро. Наші читачі стверджують, що через реконструкцію центрального водогону у селі, жителів відмовляються підключати до централізованого водопостачання.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів: 

“У нашому селі (с.Ульянівка Миколаївського р-ну Миколаївської обл .) була проведена реконструкція центрального водогону . В нас була вода , але після завершення цих робіт наші домогосподарства не були підключені до центральної водомережі . Причина в тому , що нас змушують винести лічильник, який знаходиться на прибудинковій території, на центральний водогін , на дорогу в колодязь. Де в проектній документації не зазначена така процедура . От ми вже 100 днів залишилися не тільки без води , що є джерелом життя , а без підтримки тих людей , які по закону Конституції України стаття 119 повинні забезпечити виконання всіх законів та актів Призидента України .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Незаконні дії конотопського начальника міліції

Складається така думка , що це є зговір тих посадових осіб , які відповідають за виконання договору з надання послуг централізованого постачання холодної води, який був підписаний двома сторонами СКП при Ульянівській сільскій раді 31.03.2004р. Ми звертались у всі інстанції району та області . Але у відповідь одержуємо одні безглуздні відписки. А також в кожній відписці вказуються різні причини, непідключення домогосподарств до центрального водогону . Всі наші звернення надсилаються тим особам , на яких ми скаржимось , що суперечить статті 7 ” Закону України ” . Нам було рекомендовано звернутись до суду , для відновлення водопостачання. Але хіба я можу в свої 80 років ходити по судах? Я з насилу пересуваюсь по хаті.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!