ІншеВсі скаргиДержавні органиСелищний голова залякує родину

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що селищний голова погрожує йому та намагався підпалити його гараж.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Мою сім’ю вже декілька років тероризує селищний голова Крицкій Емеріх Тітусович, який підтримував Ужгородський антимайдан та донедавна був головою партії регіонів Ужгородського району.

У мене в дворі було багато комісій, але всі у моїй присутності. Приводи для комісій найрізноманітніші: від скарги сусідів до незаконного будівництва пісочниці. На кожну мою активність щодо проблем села – комісія у дворі.

Та 25.08. він із групою осіб (6-8 чол.) за моєї відсутності вдерся до мене у двір, перелякав дітей та з матюками шукав, куди виведена в мене каналізація. На такі дії я звернувся в міліцію, та марно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «За бойову підготовку доводиться платити»

08.09. дружина побачила біля воріт підозрілу машину та двох людей, які малювали якусь схему та ховали обличчя. 10.09. нам підпалили гараж із автомобілем. Міліція працює жахливо, але підганяємо їх через обласне начальство, яке змінилося.

Це далеко не єдиний випадок підпалу майна після конфлікту з цією людиною. Про Крицкого є що розказати, але люди в селі залякані. 

Незважаючи на зміну влади, він впевнено йде на вибори, бо знає, що таке «кормушка» та безкарність. 

Моя сім’я неспокійна. Боїмося, що палії повернуться, адже пожежу вдалося дуже швидко загасити, хоч у гараж вкинули 12 л горючої суміші. Просто повезло! Вночі тримаю заряджену рушницю, ну, чисто тобі АТО.

Прошу допомоги журналістів”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК