Всі скаргиЖКГСелищна рада затримує видачу документів на землю

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що в селищній раді не хочуть видавати документи на землю.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Як вирішити питання у сільскій раді, в якій твориться безлад. Мій тато – афганець. У 2012 році написав заяву на 2 га землі для сільскогосподарскіх робіт.

Спочатку нам казали, що землі у селищноі ради немає. Сказали: «Чекайте, коли з’явиться». Наскільки я розумію, учасники бойових дій не повинні стояти у черзі, яку в нашій селишній раді створили. Потім у 2014 році земля для нього нібито з’явилася. Ми зібрали необхідний пакет документів, взяли викупіювання і відправили у Дніпропетровськ на розгляд.

Два рази документи наші верталися: спочатку дали відповідь, що вони не бачать межі чи карти цієі ділянки – я не пам’ятаю. Бо викопіювання, яке дали у селишній раді неналежної якості. Другого разу повернули, бо у документах не вистачало якогось підпису. Коли мій тато знов звернувся до селищної ради, працівник по земельних питаннях сказала: «Давайте ваші документи, ми зібрали ще декілька чоловік. І відправимо іх самі». Відтоді жодної відповіді. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ОСББ періодично вимикає електрику та опалення»  

Подзвонили у Дніпропетровськ у земельну, там нам дали відповідь, що наших документів у них немає. Звертаємося знов у сільску раду і отримуємо відповідь, що документи МИ відправляли самі, пропонують починати усе спочатку. Тому що, наймовірніше, ці документи загубилися.

Просимо надати нам реєстраційний номер цієї заяви – нам відповідають, що вони нічого не реєструють. Невже у нас селишні ради засновані для краси і отримання зарплатні. А вірішити якесь питання нема кому. Найпростіший приклад: коли у районі треба надати будь-яку справку у будь-яку організацію, взяту у сільскій раді, то доводиться переробляти по декілька разів. Як же добитися справедливості”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!