Всі скаргиГоловнеДержавні органиСБУ змусило невинного зізнатися в сепаратизмі?

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Микола, який переконує, що його знайомого заарештували і вимагали дати свідчення проти самого себе, просить журналістів втрутитися. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Звертаюсь до Вас з проханням про допомогу. Хочу Вам розказати про одну людину, яку 31 грудня 2016 року, затримали на автовокзалі міста Херсона, його звуть Іщенко Андрій Олексійович, 07.12.1985 р.н., уродженець м.Луганська.

Цю людину донині тримають в стінах СІЗО Херсона, ул.Перекопська, 10 А, за сфабрикованими і незаконними діями співробітників СБУ, працівників управління поліції і прокуратури міста Херсона.

З моменту війни на Донбасі Андрій поїхав на територію Російської Федерації і не виїжджав на Україну до осені 2016 року. Прибувши в черговий раз в Херсон по роботі (спорт-організатор) напередодні Нового року, і їдучи назад 31 грудня з автовокзалу м.Херсона, його схопили працівники піліції, під керівництвом вищевказаних органів влади, посадили, і до цього дня продовжують тримають під арештом!

Спочатку співробітники СБУ змушували (методи їх впливу на людину все прекрасно розуміють) його написати явку з повинною про те, що він “сепаратист” і прибув за завданням РФ здійснювати на Україні, конкретно в м.Херсоні диверсії! Мета їхня була, як повідомив Андрій, розмовляючи зі своїм адвокатом – це обумовити самого себе, а СБУ-шники зроблять його нібито “полоненим ополченцем ЛНР”, для того щоб занести його в списки полонених для обміну на українських військових, які перебувають в полоні на Донбасі!

Пройшовши через численні тортури і вибивання брехливих свідчень, Андрій нічого не підписав! Після чого їм почало займатися головне управління поліції міста Херсона. Ну а ті в свою чергу продовжували плодити беззаконня по відношенню до громадянина України, який народився в Луганську!

І мотивуючи всі свої незаконні дії тим, що він луганчанин, і раніше судимий, Управління поліції почало вішати на нього всі нерозкриті, гучні злочини! А саме звинувачують його зараз в підпалі квартири мера міста Херсона та підпалі, нібито представниці правого сектора! Тобто ледачі працівники поліції замість того, щоб ловити справжніх злочинців, за вчинення того чи іншого злочину, знайшли відповідну кандидатуру (Іщенко Андрія), і отримали за нього премію!

Доказів ніяких немає, крім як фальсифікації поліцейських, які розраховували взяти людину змором і умити руки, але Андрій нічого не підписав і донині знаходиться під арештом в Херсонському СІЗО. Всі фальсифіковані докази, навіть і доказами назвати важко, адже мають безліч розбіжностей, бо зробили їх, як кажуть «аби було», щоб замилити всім очі.

Ще хочеться звернути увагу на те, що Іщенко Андрій, намагаючись довести свою невинність, близько двох місяців перебував на голодування, свідомо відмовляючись від їжі, в знак протесту і не згоди з висунутими йому звинуваченнями. При цьому Прокуратурою, повністю ігнорується вимога суду.
У квітні 2018 р Андрій Іщенко був побитий, про що свідчили: зламаний ніс, гематоми навколо очей і садно на лобі. В такому вигляді він з,явився в залі суду. Як стало відомо буквально відразу ж після виходу статті про справу «херсонського палія» (відео додається) на Андрія напали під час прогулянки, у дворику слідчого ізолятора.

Нападники, в процесі нанесення побоїв, вимагали у нього не запрошувати на слухання у його справі ні представників ЗМІ та ОБСЄ, ні представників громадськості Херсона, завдяки яким інформація про хід процесу і виходить за стіни суду. І, само собою, зрозуміло, від нього вимагалося визнати провину в інкримінованих злочинах, не затягуючи судовий процес.

Тобто причиною побиття Андрія Іщенка стала його принципова позиція в даному кримінальному провадженні, тобто відмова визнаватися у злочині, якого він не скоював. А тому неважко здогадатися, що ініціатива побити незговірливого обвинуваченого виходила з вищестоящих інстанцій Херсонської області.

Досі справа знаходиться на розгляді в суді першої інстанції, далі справа не рухається, суди постійно переносяться та відкладаються, судовий процес навмисно затягується. На судах ніколи н було так званого «постраждалого» – мера Херсона. Була надія на те, що суд гуманний і чесний, і буде справедливо розбиратися в даній ситуації, але на жаль !!! Один із прикладів: суддя призначає повний медогляд Іщенко, але ніхто не дотримується законних наказів самого судді, тому повний медогляд так і не проведений.

До цього дня, не надано ніяких доказів щодо винуватості Іщенко, але це ні суд, ні прокуратуру, ні СБУ ні як не турбує! Майже два роки не можуть надати ні докази, яких не існує, ні надати свідків по даній справі. Численні клопотання Іщенко, щодо зміни запобіжного засобу з тримання під вартою на домашній арешт – ігноруються.

Суддя, який розглядає дану справу дуже часто не з,являється на судові засідання, з невідомих причин. Клопотання, щодо заміни судді також ігноруються.

Сам Іщенко неодноразово звертався до вищих інстанцій з проханням допомогти вирішити його питання, але адекватних відповідей не надходило.
Виходить таке замкнуте коло! Як боротися в такій ситуації – загадка! В боротьбі з цим Андрій зараз знову знаходиться на голодовці, вже вдруге, намагаючись доказати свою невинуватість. І на цей раз він налаштований стояти на своєму до кінця, доки не доб’ється хоч якого руху по своїй справі.
Ми разом з родичами Андрія намагаємося домогтися справедливості стосовно нього. Дуже сподіваємося на вашу допомогу!

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!