Всі скаргиМедицинаСаркому в Україні не можуть лікувати

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Олеся, вона переконує, що її сина в Україні неможливо лікувати, на все потрібно багато грошей.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день, хочу поскаржитися на нашу так звану «безкоштовну медицину».

У мене сильно захворів син. Діагноз – саркома Юінга правої лонної і сидалищньої кості. Потрібно проходити хіміотерапію, лучову терапію і складну операцію з заміною кісток тазу. На одну хімію мені потрібно 30000 грн. Таких хімій потрібно 10 як мінімум, операції такого плану робить Німеччина, вартість за 200000$.
Наш онкоцентр не має практично ніяких ліків, кажуть: «Купляй», а за що? Виходить, що те, що давно лікується за кордоном, в нас просто тупікується. Чому наші українські діти Україні непотрібні?!
Онкологічні захворювання стрімко набирають обертів, рак продовжує молодіти, і сподіватися на авось тут не виходить. Що до мене, я просто у відчаї, невже просто чекати смерті, як зробити, щоб нас, бідолашніх матерів, почули?!!!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!