Всі скаргиЖКГСам захотів – сам підвищив тариф. В столиці зрозуміли принади ЖБК

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі із Києва, які переконують, що їхній голова Житлово-будівельного кооперативу (ЖБК) наживається на них.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 

“В своїх зверненнях Київський міський голова неодноразово повідомляв, що для мешканців м. Києва не будуть підвищенні тарифи на утримання будинків та при домових територій.

Однак в «ЖБК Учитель – 3», що розташовано за адресою м. Київ вул. Ревуцького 13, правління Рева Г.М. провів нарахування на послугу утримання будинків та при домових територій «заднім числом» підвищив тариф з 1.04.2015 не зважаючи на те, що збори мешканців ЖБК Учитель – 3, було проведено 28.04.2015 р. та вони були нелегітимними збори(фактичного кворуму не було, але протокол загальних зборів підроблено) з метою підвищення тарифу на утримання будинку та прибудинкової території з 2.10 на 3,5грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “13 методів економії на комунальних тарифах

Фактично, ще до самих зборів Рева Г.М. в співдружності з ГІОЦ самостійно підвисив тариф на 3,50 за квадратний метр, так як ГІОЦ приймає данні до 20-их чисел, тобто ще до фіктивних зборів тариф було завищенно.

На загальних зборах правління ЖБК було повідомлено, що в ЖБК працює лише один голова ЖБК, а інші працівники оформлені за договорами і на цих людей за 2014р. було витрачено 350000 грн.

Заробітної платні фактично працівників не має рішень загальних зборів по утвердженню кошторису та штатного розкладу затвердженого загальними зборами на 2012-2015ррн. Немає.

Всі витрати проводяться головою правління в «ручному режимі» в даний момент слідчим відділом Дарницьким РУГУ МВС в м. Києві та прокуратурою Дарницького району проводяться слідчі дії проти голови правління Реви Г.М. за порушенням діючого законодавства по ст.. 191 ч. перша КК України, вже багато років йде розгарбування ЖБК Учитель – 3, без рішення загальних зборів головою правління особисто використовуються гроші.

Просимо Вас не допустити порушення законодавства і не дати можливості провести через ГІОЦ підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкової території.

Дарницький районний суд визнав у цивільній справі, що нарахування на утримання будинку – незаконні у зв’язку з відсутністю штату робітників.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК