ІншеВсі скаргиОсвітаРуйнування школи через ремонтні роботи

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Марта, котра скаржиться на жахливий стан приміщення місцевої школи. За словами жінки, ремотні роботи призвели до залиття водою кількох поверхів та відсутності світла.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Ми мешканці селища Очеретине, що знаходиться на підконтрольній Україні території в Донецькій області, Ясинуватського р-ну, бойових дій у нас не було, але місцева влада просто знищила нашу школу, в якій навчається біля 300 дітей. В середині листопада вони затіяли ремонт покрівлі, повністю розкрили дах, вже майже 3 місяці школу заливає водою, повністю залиті водою третій та другий поверхи, немає світла, дуже холодно. Батьки зверталися зі скаргою в СБУ, писали листа до Департаменту, до школи приїздила комісія, але все марно… ніхто нічим нам не допоміг. Наші діти навчаються під дощами, в класних кімнатах гриби… Звертаємось за допомогою до ВАС!

Ось в такому становищі знаходиться вся школа в селищі Очеретине…”

2016-01-19 11.25.25

2016-01-19 11.29.33

2016-01-19 11.14.48

2016-01-19 11.22.19

 

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК