Всі скаргиТовари та послугиРозважальний комплекс “Fly Kids” у Мелітополі обраховує клієнтів двічі за годину

До “Електронної книги скарг України” написав Олексій, якого в одному закладі протягом години, декілька разів намагалися обрахувати. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Прошу Вашої допомоги у вирішенні питання неналежного адміністрування (надання послуг) у розважальному закладі “Fly Kids” у місті Мелітополь, Запорізької області.

16.09.2017 році мали нагоду провести вечір у цьому закладі. Наші дітки весело проводили час із аніматорами цього закладу, у той час як ми – їхні батьки, декілька разів мали можливість упевнитись у недобросовісності тунтешного персоналу.

По-перше – нас обдурили із вагою замовленого шашлику – на наше заперечення відреагували миттєво та замінили 3 порції шашлику, який був приготовлений із значним зменшенням ваги готового продукту.

Далі нам подали на третину менший обсяг заварного чаю, ніж тий що був вказаний в меню закладу, на що адміністратор Лоліта нахабно відреагувала на наше зауваження, надала указівку офіціантам додати окропу у наші чашки (що мінімум обурливо!), хоча ніякої заміни чи добавки нам так і не зробили.

Прошу Вас дізнатися, чи це власники закладу наказують адміністратору та кухні обманювати клієнтів задля власної вигоди, чи це окремі адміністратори закладу (Лоліта) мають бажання додаткового заробітку на клієнтах, які сплачують і без того не малі гроші в цьому закладі.

Окрема вдячність офіціантам, які поважно ставляться до клієнтів і в будь-якій ситуації намагаються спокійно вирішити спірні питання.

Свої зауваження ми висловили у книзі відгуків та пропозицій цього закладу.

Контакт для журналістів чи правоохоронців:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!