Всі скаргиТовари та послуги“Розетка” відмовляється повертати кошти за зламаний планшет

До “Електронної книги скарг України” написав читач Володимир, який скаржиться на інтернет-магазин “Розетка”, котрий відмовляється повертати кошти за неякісний планшет. За словами чоловіка, навіть гарантійний ремонт ресурс здійснює довше ніж мав би.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Я купив для дитини в школу планшет на Розетці. Він попрацював один день, а після того заглючив. Я відіслав його назад в Розетку, щоб повернути кошти. При тому що планшет був зовсім новий без дефектів гроші повертати відмовились . Я погодився на ремонт по гарантії . Вже чекаю півтора місяці. Не знаю що робити тому що я живу у Львові а Розетка в Києві . Наскільки я знаю якщо вони не відремонтували за 14 днів то повинні заплатити пеню 1% за кожен день від вартості товару.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!