Всі скаргиТовари та послуги“Розетка” дурить незадоволених покупців

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра перконує у недобропорядності та навіть протизаконності дій працівників одного відомого інтернет-магазину.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Хочу попередити споживачів, які вирішили придбати товар в магазині Розетка. Це магазин – законопорушник. При виявленні проблеми із товаром консультанти (на користь магазину ) надають некоректну інформацію, наперед себе підстраховуючи. Із свого досвіду – всі заяви-звернення говорили відсилати мені у довільній формі разом із поломаним телефоном і коли діло дійшло до суду в мене не було ніяких доказів звернення. Заяви потрібно надсилати рекомендованим листом, тоді будуть докази, але такої інформації, звісно ж, консультанти не надають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Село потерпає від відходів забійного цеху

І коли я звернулась до суду, магазин все заперечував. Коли почались проблеми із телефоном консультанти вмить із ввічливих перетворились на хамів. Врешті решт я залишилась без ГРОШЕЙ і без ТЕЛЕФОНУ, так як мені його не повернули навіть після суду. Перш як щось придбати в магазині подивіться список в “Електронній книзі скарг України” – магазин на перших місцях. В єдиному державному реєстрі судових рішень найбільше позовів до магазину Розетка і всі рішення на користь магазину. Якщо Вам не шкода своїх кровно зароблених грошей, тоді викидайте їх на збагачення Розетки.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!