Всі скаргиРосіяни втратили інтерес до відпочинку в Криму

Попит на авіаквитки в Сімферополь знизився на 25% в порівнянні з минулим роком. У 2016 році на цей напрям припадало не більше 35% бронювань, пише «Коммерсант» з посиланням на дані туроператорів.

«Ми прогнозували цей ефект за підсумками минулорічного літнього сезону: інфраструктура півострова поки не дає такого ж якості сервісу, як звичні для росіян Туреччина та Єгипет, і багато мандрівників, побувавши в Криму, вирішили, що поки не готові вибирати його для регулярного відпочинку», – пояснив комерційний директор компанії «Связной-Тревел» – Андрій Осинцев.

Незважаючи на те, що розміщення на півострові на 10% дешевше, ніж в Краснодарському краї, в цьому році самостійні мандрівники воліють їздити в Сочі, Анапу і Геленджик. Попит на квитки за цими напрямками різко зріс. До 2017 року туроператори прогнозують зниження інтересу до Крима і в організованому туризмі.

Продажі турів до Туреччини були припинені в рамках санкцій, пов’язаних з тим, що турецькі ПС збили російський бомбардувальник Су-24 на сирійсько-турецькому кордоні в листопаді 2015 року. Авіасполучення Росії з Єгиптом було «заморожено» на невизначений термін під час аварії пасажирського лайнера «Когалимавіа» на Синайському півострові.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!