ІншеВсі скаргиЖКГРодина не може зареєструвати дитину за місцем проживання

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Оксана, котра переконує, що не може прописати свою онучку. Для реєстрації дитини постійно вимагають незрозумілі документи та пропонують позбавити батька дівчинки батьківських прав, аби можна було її прописати.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Більше року не можемо дибитися, щоб прописали дитину в приватний будинок де мешкає і прописана її мати. Мати з батьком дитини в розлучені, батько ніде не прописаний. Спочатку вимагали різні довідки, що дитя ніде не прописано, потім дійшло до того, що вже вимагають батька дитини лишити бітьківських прав, тоді пропишемо до матері. Дівчинка пішла уже в школу і досі не можемо дитину прописати. Я бабуся дівчинки.

Відправила дочку по справі, щоб дали офіційний документ, чому відмовляють у прописці і які довідки потрібні. Нічого не дали. Сказали – принесіть документи, що у вас не має форми 11, тоді дамо. Але у нас ніяких документів про звернення прохання прописати дитину немає. Немає тому, що двічи я писала заяву-прохання прописати онучку за адресою будинку, який офіційно ще належить мені (бабусі), але при відмові ці документи залишалися у них, а вони їх знищують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗМІ безпідставно звинуватили жінку у сепаратизмі

Наша помилка, що ми не рееєстрували ці заяви. І тепер нічим не доведеш, що у прописці відмовляють уже більше року, а може і двох, бо перша заява була ще у 2014 році, тобто тоді, як прописували дочку. Справа в тому, що онучка (меньша дочка моєї дочки) ще взагалі ніде не була прописаною. У мене у двокімнатній квартирі, в якій я мешкаю, прописано 4 особи, записувати ще одну онучку ми не хотіли, щоб не начисляли комунальні послуги ще на одну людину. Я мешкаю фактично сама, а діти і онуки прописані у мене, тому що живуть хто у чоловіка, хто у жінки, а чужих тепер володарі помешкань не прописують.

Батько онуки не міг прописати дочку як би і хотів, тому що там, де він мешкав, хатина дісталась від батьків на двох с братом і його частина досі не оформлена на нього. Так дитя зосталось до 7 років ніде на записаною. Останніми роками я насилу доремонтувала куплене мною ще в 96 році помешкання в м. Фастові, яке хочу віддати дочці. На сьогодні дочка вже з онукою там мешкає, її прописали, а онучку прописати відмовляють. Що паспортний стіл сам не може перевірити за вказаною адресою, що дитя ніде не було записано.

Коли дочка прописувалася, то сказали, вам не потрібно було самій виписуватися з минулого помешкання, ми самі би виписали , а тут прописали. Раніше дочка була прописана в моїй квартирі. Форми 3 їм не підхлдить, носили, потребують форму 11, а де її брати. Її вимагають від батька, а він по неї не піде, він хворий після 2-х інсультів.Тому запропонували полишити його батьківських прав. Що це, тяганина, яка доходить до абсурду, навіщо? Можливо грошей хотять, а ми цього не розуміємо, натяків ніяких не було. Мов, самі здогадайтесь.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!