ІншеВсі скаргиФінансиРодина не може виплачувати кредит

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія, котра скаржиться на те, що через ріст курсу долара її родина не спроможна виплачувати іпотеку.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Здравствуйте ,я не жалуюсь, а просто умоляю Вас на коленях, помогите нам с мужем и детьми. Мы в 2008г взяли ипотеку валютную, платили наперед (т.к. муж работал на двух работах и я на фирме, а теперь я в декрете со вторым ребенком, а муж так и работает на двух работах). Доллар поднялся и мы не можем сейчас платить кредити нас стали запугивать коллекторы. Пож.помогите нам, умоляю Вас, я не могу с детьми остаться на улице, мне даже некуда идти и просить помощи. Прошу Вас смилуйтесь над нами,услышьте нас, я знаю, что мы не одни такие, примите меры, дайте нам возможность выплатить кредит примите закон о реструктуризации, мы согласны платить кредит, только по доступным меркам.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!