Всі скаргиДержавні органиФінансиРодина лишилась без житла та з боргами через продажність суду

До “Електронної книги скарг України” написала Лідія. Жінка перконує, що через втрату роботи та переїзд з Донбасу її родина не змогла виплачувати кредит, а cуд виніс рішення не на їх користь. Читачка звинувачує корупцію та продажність суддей у проблемах своєї родини.

Ось її лист:

“У 2008 році ми з чоловіком купили квартиру у Донецьку за кредитні кошти “Сведбанку”. У 2012 році наш борг по кредиту за один день перекупили двічі. Спочатку «Сведбанк» продав наш борг Факторинговій компанії «Вектор Плюс», а остання сходу перепродала наш борг ТОВ “Кредитні ініціативи” за 62 тисячі гривень. З 2012 до червня 2014 року ми щомісяця сплачували кредит, та виплатили цьому ТОВ 38 тисяч гривень. А в липні 2014 року, коли розпочалася війна на Донеччині, ми переїхали до м.Дніпропетровська (тому, що тут зареєстровані), в звязку з тим, що підприємство? де ми працювали закрилося і ми не мали змоги сплачувати далі кредит. А тепер ТОВ “Кредитні ініціативи” подало позов про стягнення заборгованості з нас у розмірі 3,5 мільйонів гривень, а “продажний” суд задовольнив їхній позов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитині не продали іграшку, на яку вона довго збирала

З самого початку суддя прийняла сторону сучасних “ХАЗЯЕВ МИРА”, вона постійно дорікала нам: “яка Вам буде різниця – “мільоном більше, або мільоном менше, все рівно рішення буде не на Вашу користь, Ви ж самі розумієте це: хто Ви, а хто ВОНИ – ХТО стоїть за цією фірмою”. Чому можливе таке беззаконня в країні, хто може захистити простих громадян? Ми втратили роботу, житло, а зараз втрачаємо ще й віру у справедливість. Тому звертаємость до Вас за допомогою, можливо, Ви чимость зможете нам допомогти. Чому немає ніяких законів, які б захищали звичайних людей, а не фірми “грошові мішки”, які обдирають нас як липку? Закони захищають тільки їх, ненажерливих акул. А ми для них «бидло», яке зобов’язане їх обробляти та платити за повітря. Залишилися в кінці – без житла, без грошей, та з купою боргів.

Контакти для журналістів:  

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!