ІншеВсі скаргиФінансиРобота в Інтернеті від шахраїв

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра стверджує, що натрапила на шахраїв, коли шукала роботу. Жінка дала їм дані свого паспорта та рахунків у банках, нібито для нарахування зараплатні. Тепер вона остерігається, що на її ім’я можуть отримати кредитні картки.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Доброго дня! Питання по шахрайству! 05.12.2015р. мені запропонували роботу онлайн, розміщати безкоштовні оголошення. Але попросили фото і другої сторінки паспорта і номеру карточки приват банку. Я і не замислилась, що це шахраї, так як шукала роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водогін хочуть прокласти по городу пенсіонерки

Вислала фото паспорта і написала номер зарплатної карточки приват банку. Після виконаної роботи мені обіцяли виплатити гроші за два тижні, але вже після трьох днів на електронний адрес ніхто не відповідав і на мобільний виключений. Запитали ,ще якого банку я маю кредитні карточки і чи користуюсь Приват 24. Звертався до мене (що ім’я, напевне, змінили) -скопіювала з електронної пошти листа: Компания “МEGAPOLIS” Менеджер по развитию Золочев Игорь Владимирович, тел. +38 (095) 135 36 85, а в оголошеннях в яких я набирала було вказано Ігор Вікторович.

Прошу мені допомогти, що робити в цій ситуації, хвилююсь, щоб тепер не було взято кредиту на моє ім’я чи інших шахрайських дій.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК