ІншеВсі скаргиДержавні органиРізьбяр потерпає від крадіжок і погроз

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Сергій, він переконує, що його майстерню обкрадають, а територію все більше захоплюють підприємець і цигани.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Сиджу та думаю, чи є м. Дубно влада? Можливо, є, та маю сумніви! А чому така думка – то ось!

Весною трішки обікрали мою майстерню. Вкрали не дуже багато, на 5 тис. грн, могли винести все, та взяли лише дві речі. Але не це головне, а те, що крадіжка була здійснена в обід у центрі міста.

Міліцію чекав довго, щось там писали, реєстрували, відбитків не знімали, бо нема чим, і так далі. Живу-працюю. Пройшло півроку – в кінці серпня вночі зняли шиферину на даху майстерні і через той отвір витягнули один станок – вартість приблизно 2 000 грн, а знову могли взяти все – дивина?!

Після звернення до міліції не було оформлено нічогобули і відбитки – чіткіше не буває, а пальці ж бо видно було неозброєним оком, «мєнт» на мою пропозицію просто махнув рукою.

Я звертався до начальника слідства, була файна бесіда – і все! Я написав заяву в прокуратуру – чомусь і звідти тиша! Звертався в ЗМІ – не публікують (чому – мені невідомо)! Я вже сам хочу стати злодієм, адже бачу, що то є прибутковий і безкарний бізнес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Міліція бездіє щодо викрадення корів»

Інша тема. Моя майстерня в центрі міста – колишній сарай, там і скутер, і велосипед, і станки, і дошки -все, будинок і сараї, існують на балансі заповідника; квартира і сарай батьками приватизовані! У минулому році з одного боку сарай загородили бетонним забором цигани (які проживають в прибудові до основного будинку) без жодного дозволу, без документації, без згоди жильців будинку – тупо забрали приблизно 80% двора. А з іншого боку підприємець вибудував хатинку в три накати і якимось дивним чином приватизував дорогу біля наших сараїв (яка існувала ще з 60-х років минулого століття), а вона виконувала аварійний під’їзд до декількох будинків. Тепер підприємець планує ставити бетонний паркан, і мені та двом сусідкам доведеться залазити в свої сараї через дах – клас!

Звернулись міськраду, звідти прийшов лист, де радили звертатися в заповідник! Звернулись у заповідник, а вони написали звертатись в міськраду – офігенно! Ми звернулись в прокуратуру – прийшли представники з обох структур. Ніби знайшли рішення, рік минув, але віз і нині там. Знову написали голові міста, чекаємо!

У свою чергу, від підприємця маю погрозу, що пустить «червоного півня» на сарай – бо він йому, як бельмо на оці, а від циган попередження, що як буду багато балакати – то злодії будуть щоночі залазити!!!

І що мені робити ? Першим пустити «півня» підприємцю і вчинити силовий метод розборки з циганами- чи як?

Я люблю своє місто, всіляко своїми вчинками, діями та іншим намагюся, щоб про нього знали в світі, лише цікаве та приємне, а тут доводиться робити таку неприємну публікацію – на жаль! Я хочу ходити на роботу, їздити на риболовлю,займатись різьбленням – а не відбувати покарання за крадіжки, підпал чи, не дай Боже, вбивство!

28.09.2015 підприємець почав рити траншею під опалубку паркана, почав рити під вечір, на кінець робочого дня, адже я попередив, що буду викликати служби, та вийшли сусіди, і трактор поїхав, завтра йде делегація до мера, а далі буде видно.

Були в гостях у влади, погуляли по кабінетах, вийшли на об’єкт, поспілкувались із причиною конфлікту – та отримали відповідь, що рішення прийде листом у зазначений законом час! Капець повний! А в ході розмови виявляється, що винуватці конфлікту майже ми!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК