Всі скаргиОсвітаРектора Гвоздецького ніяк не звільнять за хабарі та плагіат

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що ректор Гвоздецький Віктор Демидович має плагіат у дисертації та завів собі корумповану компанію.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Доброї години Вам! Я намагалася попасти і поспілкуватися особисто 12 жовтня (пров. Музейний, 12), але мала розмову з Віктором Семеновичем Шовкалюком. Я подала звернення від свого імені, але говорила від імені всього свідомого науково-викладацького складу УДУФМТ (я пропрацювала у внз 10 років, зараз на 2-му році навчання в аспірантурі). Йдеться про плагіат в дисертації нашого ректора Гвоздецького (якого «кришує» Легенький і компанія з міністерства).

Плагіат підтверджено експертною оцінкою (додано до звернення, 4 аркуша). Крім того, я додала диск з його захищеною дисертацією в PDF з виділеним плагіатом і коментарями.

Відомо, що справа делегована на Пустову Тамару Вікторівну (заст. дир.-нач департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації, 044-234-83-95).

Я з 14.10 щодня телефоную до неї, жодного разу не розмовляла – включається факс. Була розмова з Криштоф Світланою Дмитрівною (дир. деп.), в ході якої у мене з’явився острах того, що справу «злиють».

Щоб було зрозуміло, поясню передісторію. Гвоздецький Віктор Демидович і його компанія – менти-пенсіонери, рейдери, компанія-«саранча» – висмоктують фінанси з внз, пресують працівників, силу-силенну звільнили. Гвоздецький формально міг зайняти посаду ректора за умови отримання наукового ступеня доктора наук, от він його і «отримав». Це єдиний спосіб його зняти офіційно!

У суді море справ проти нього, це все тягнеться роками, а результату немає: рука руку миє. Якщо міністр освіти позбавить його наукового ступеня і буде надано розголосу цьому академічному шахрайству + корупції в вузі і фін. кор. схеми (це окрема тема), є надія, що буде для вузу позитивний результат”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК