ІншеВсі скаргиДержавні органиРейдерське захоплення посади мера

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що у її місті незаконним чином було усунено від влади мера, роботою якого жителі були дуже задоволені.

Ось її лист:

“10 березня цього року у м. Родинське, Донецької області, Красноармійського району відбулося рейдерське зохоплення місквиконкому представниками Молодіжної партії під керівництвом Андрійченка Сергія Сергійовича. Міліція, прокуратура, СБУ бездіють. Громадян, що віступають проти або залякують, або підкупають. Вкрай нестабільний стан призводить до зневіри в ідеали майдану й вбивають надію на краще майбутнє. Бо мер, якого Молодіжна партія незаконно усунула від влади, показав людям, що можна жити краще.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вбивство домашнього улюбленця на Запоріжжі

За півтора роки зробив те, чого не робили попередники протягом 30 років. Більшість громади вимагає повернення мера й хоче бути почутою. До речі, 28.03.2016 року відбулося перше судове судове засідання, рішенням якого мер мав повернутися на робоче місце, з якого його усунули, але здійснити це представники цієї партії не дали. Для піару використовують місцевий телеканал, який події висвітлює однобоко. Допоможіть нам відновити справедливість.”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!