Всі скаргиЖКГФінансиРахунки приходять без урахування субсидії

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що вона оформила субсидію, але отримані квитанції за комунальні послуги свідчать про її відсутність. За словами жінки, вона уже протягом тривалого часу чекає документального підствердження нарахування субсидії, але отримує лише усні відповіді та прохання зачекати.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я подала комплект документов на субсидию в управление социальной защиты населения Приднепровского департамента соц политики г. Черкассы в ноябре 2015 г.  15.01.2016 г. я обратилась туда за результатом. Специалист в устной форме озвучил мне сумму начисленной субсидии и сказал ждать по почте документ, а в квитанциях за январь уже будет учтена сумма субсидии.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловіка засудили за злочин, якого він не вчиняв

Но 08. 02.2016г. пришли квитанции оплаты за жилищно-коммунальные услуги без субсидии и расчет субсидии по сей день не выслан на мой почтовый адрес. Я опять обратилась к специалисту управления и опять тот же ответ – “ждите”, хотя с момента предыдущего обращения прошел почти месяц. Я не могу понять, то ли это халатность работников соц службы, то ли это “система” по Украине, когда невозможно получить даже результат уже начисленной субсидии.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!