Всі скаргиМедицинаРайрада та лікарі не дослухаються до людей

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Людмила. Жінка переконує, що наказ щодо реформи швидкої допомоги, який людям пообіцяли не вводити в дію, все-таки було виконано. Сам наказ місцевих не влаштовував, про це знали і головний лікар і районна рада.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Хочу поскаржитись на головного лікаря Волинської ЕМД Куца О. 1 жовтня в смт.Колки Волинської обл.Маневицького р-н відбувся страйк громадян з приводу повернення бригади швидкої допомоги, яку було відправлено до с.Цміни. Швидка повернулась після того, як з області дали вказівку про відкликання бригади з с.Цміни до пункту ЕМД Колки.

Головний лікар пообіцяв при учасниках страйку про скасування наказу “Про переведення бригади ЕМД Колки в с.Цміни”. Свою обіцянку він не дотримав. Як з’ясувалось, дію наказу просто призупинили в зв”язку з виборами 25.10.15р., а тепер старшим фельдшерам було повідомлено про те, що бригада повинна готуватись до відїзду в с.Цміни. Рішенням Маневицької райради було прийнято рішення про створення пункту екстренної медичної допомоги в с.Цміни, але не за рахунок Колок, а створити нову бригаду, якщо на це є кошти.

Жителі Колок і навколишніх сіл дуже обурені поведінкою Куца О.Якщо він далі буде ігнорувати думку людей,то вони будуть приймати більш радикальні міри. В людей вже відкриваються очі і мовчати про діяльність хабарників і “брехунів” вже ніхто не буде.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!