Всі скаргиМедицинаРайрада та лікарі не дослухаються до людей

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Людмила. Жінка переконує, що наказ щодо реформи швидкої допомоги, який людям пообіцяли не вводити в дію, все-таки було виконано. Сам наказ місцевих не влаштовував, про це знали і головний лікар і районна рада.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Хочу поскаржитись на головного лікаря Волинської ЕМД Куца О. 1 жовтня в смт.Колки Волинської обл.Маневицького р-н відбувся страйк громадян з приводу повернення бригади швидкої допомоги, яку було відправлено до с.Цміни. Швидка повернулась після того, як з області дали вказівку про відкликання бригади з с.Цміни до пункту ЕМД Колки.

Головний лікар пообіцяв при учасниках страйку про скасування наказу “Про переведення бригади ЕМД Колки в с.Цміни”. Свою обіцянку він не дотримав. Як з’ясувалось, дію наказу просто призупинили в зв”язку з виборами 25.10.15р., а тепер старшим фельдшерам було повідомлено про те, що бригада повинна готуватись до відїзду в с.Цміни. Рішенням Маневицької райради було прийнято рішення про створення пункту екстренної медичної допомоги в с.Цміни, але не за рахунок Колок, а створити нову бригаду, якщо на це є кошти.

Жителі Колок і навколишніх сіл дуже обурені поведінкою Куца О.Якщо він далі буде ігнорувати думку людей,то вони будуть приймати більш радикальні міри. В людей вже відкриваються очі і мовчати про діяльність хабарників і “брехунів” вже ніхто не буде.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК